Wpis z mikrobloga

@qnebra: nikt nic nie robi. @Pathlogan:

Jedyna wzmianka o tym jak na gw z przed 3 miesiecy.

Skoro pada tam zdanie, przez writha że może nadejść czas kiedy fani będą musieli pisać petycje do popularnych platform już było jasne że to tylko mrzonka a nie coś na serio.
Planów na kontynuuacje to oni mięli już sporo, zarówno na universe jak i atlantis bardzo szczegółowych i konkretnych. Tutaj to tylko lanie
@r5678: pamiętam jak Universe było nazywane "smętnym, edgy romansidłem dla nastolatek". Oj chyba nie wiedzieli co ich czeka później, teraz przy takich nowych Star Trek czy DW takie SGU jawi się niczym wybitna pozycja rozrywkowa.
to Universe jest dobre? pytam poważnie całkiem


@bartman28: Pierwszy sezon zdaje się być nudny, bo zamiast na akcję postawili mocniej na nakreślenie psychiki bohaterów, co już zaczyna procentować w drugim sezonie. Niestety, zanim się rozkręcił -- to skasowali.
Serial jest mniej humorystyczny od SG1 i SG:A -- jest bardziej mroczny, zarówno klimatem jak i scenografią.
Bohaterowie nie pokonują bohatersko coraz wyższych poprzeczek trudności z sezonu na sezon a wręcz przeciwnie --
Jedyna wzmianka o tym jak na gw z przed 3 miesiecy.

Poza tym minęło kolejne 3 miesiące od tego artykułu.. nic nowego na ten temat co tylko potwierdza, że to tylko puste słowa, a nie konkrety.


@r5678: Myślałby ktoś, że 3 miesiące temu był wrzesień. Ale to tylko pozory, bo mamy początek grudnia, więc 3 miesiące temu był koniec listopada. XD

Wright potwierdził, że prace nad serialem trwają, aczkolwiek są spowolnione
@Polinik: Jak dadzą mi tam chociaż wzmiankowe zakończenie misji Destiny to będę w siódmym niebie. Plot twist z celem lotu statku, był jednym z najlepszych myków w sci-fi jakie widziałem