Wpis z mikrobloga

Drodzy drukarkarze, wiem że te pytanie pojawia się pewnie tak często jak często zmienia się skarpetki. Mianowicie chce kupić endera 3 v2, czy to dobry wybór? Może lepiej wersja 5? Dobra załóżmy że już kupiłem, co dalej? Czytam coś o kalibrowaniu ale no nie jestem pewien czy dobrze rozumiem, jest jakiś poradnik który mówi krok po kroku co powinienem z takim enderem najpierw zrobić (oprocz #!$%@? na śmietnik)? Jakie filamenty na początek wybrać? Modeli już trochę zrobiłem, więc teraz tylko slicer mi jest potrzebny (dobrze rozumiem? Czy Cura jest ok?). Prosze nie denerwujcie się i zarzućcie dobrą radą (ʘʘ)
#druk3d
  • 4
  • Odpowiedz
Ja skarpetki mam jedne na dzień, zazwyczaj rano zakładam i wieczorem ściągam. Czasami dwie pary użyję ale rzadko
  • Odpowiedz
@Drail: dobry wybór. Cura dobra. Kup PLA z allegro. Colorfil 1kg - 49 zł. Starczy na trochę, wieć zacznij od jednego koloru na start. Jak będziesz kupował dokup sobie jakiś tam klej (np. Devil Design). Na YT masz masę fllmów - jak poskładać, jak wypoziomować stół. Wydrukuj kostkę, 3dbenchy i już będzi git. Przejdziesz przez to wtedy wróc bo już będziesz wtedy pytał sensowniej :)
  • Odpowiedz