Wpis z mikrobloga

@AntyKuc: Na początku jeszcze w miarę kupy się trzymało to co mówił, potem to już równia pochyła, poszedł w taką paranoje że ja #!$%@? xD. #!$%@?ł go pies.
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: bo tak jest. Jak nie ruchałem to myślałem o tym jakie to musi być ważne. I w sumie jest, ale nie tak jak mi się wydawało za stulejarskich lat. Po prostu ludzie, którzy uprawiają seks widzą to jako normalną dla człowieka czynność.

Ale jak nie uprawiasz seksu to myślisz o sobie gorzej. I tutaj wchodza dwa mechanizmy radzenia sobie z tym uczuciem:
1. Depresyjna. Coś ze mną jest nie
  • Odpowiedz
Wiesz że możesz się bronić i wymierzać karę na różne sposoby? Ludzie cywilizowani #!$%@?ą się tym że nie wyznają zasady "oko za oko, ząb za ząb"


@Niski_Manlet: Krytyka w stosunku do ataku do chyba rozsądna reakcja. Tak czy inaczej - jeżeli sami atakują, to powinni się spodziewać tej samej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@ObserwatorPPR:

Samoobrona? Gość ze zdjęcia wyzywał ludzi od oskarków na wykopie? Mam nadzieję, że ktoś kiedyś znajdzie zdjęcie @AntyKuc w internecie, doda śmieszny podpis i będzie używał np: jako symbolu Polaka-rasisty.


Polaka-rasisty

XDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Krytyka w stosunku do ataku do chyba rozsądna reakcja. Tak czy inaczej - jeżeli sami atakują, to powinni się spodziewać tej samej odpowiedzi.


@ziumbalapl: dokładnie to samo można powiedzieć o normikach, który srają na brzydkich ludzi - atakuję, więc powinni spodziewać się tej samej odpowiedzi
  • Odpowiedz