Wpis z mikrobloga

@AntyKuc: Wystarczy obejrzeć minutę tego raczyska, żeby zobaczyć, że typ jest nie mniej zakompleksiony, niż jego target a tutaj uchodzi za jakiegoś mędrca. Jeszcze te wstawki o tym, że był „trenerem pua” a teraz doznał jakiegoś oświecenia.
No cóż, może to jakiś rodzaj zbiorowej terapii przez pielęgnowanie swoich frustracji, xD
  • Odpowiedz
Troszkę bez sensu, bo chcąc przełożyć to co napisałeś na inceli, to incel by musiał uprawiać seks raz na pół roku, a on nie robi tego wcale.


@AntyKuc: Można przyjąć, że masturbacja to taki suchy chleb + woda. Przeżyć przeżyjesz, ale nadal będziesz myślał o prawdziwym jedzeniu. Zresztą wiem, że tego i tak się czepisz, dokładna metafora nie jest ważna, ważne jest to, że podstawowe potrzeby jeżeli nie są spełniane
  • Odpowiedz
Przecież nikt ich nie zmusza do atakowania w Internecie osób o innych poglądach, a jeśli to robią, to w odpowiedzi dostaną to samo. Skoro wyrobili sobie łatkę przez używanie słów typu "femoid", to czego oczekują?( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@ziumbalapl: Chcesz mi powiedzieć, że razi cię opinia ludzi, których uważasz za durnych? W ochronie to byś nie popracował, nie dałbyś rady. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@AntyKuc: Czyli oceniasz ludzi po ich wyglądzie? Smutne to bo przecież większość twoich kolegów tak wygląda i ty sam nie lepszy jesteś ( ͡º ͜ʖ͡º)()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AntyKuc: Nad ludźmi z tagu #przegryw (a zwłaszcza tymi spierdoksami właśnie chorymi z nienawiści) najlepiej przestąpić kroka i omijać jak krowi placek żeby się czymś przypadkiem nie zarazić.

To, co niektórzy z tamtego kółeczka wzajemnej adoracji wypisują idealnie wpasowuje się w kanon zaburzeń psychicznych.
  • Odpowiedz
@AntyKuc:

głoś tezy, że przegrywy są samotni z własnej winy, bo mają #!$%@? charakter i nie wychodzą do ludzi, wygląd to sprawa drugorzędna

za każdym razem kiedy wyśmiewasz przegrywów, obrazuj ich postać jak najbrzydszą możliwą fotką z neta.


Za każdym #!$%@? razem xD. Odwieczny paradoks bluepillowców i szeroko
  • Odpowiedz
Nowe szarpanki, kukoldy weszły na utube. A reszta biało- rycerzyków może mnie cmoknać w dupę, a lewackim wykopowym portaliku dziękuję. 1800 lików? Całe szczęście wiecej ciot, pantofli się nie wyświetlają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet Nowe szarpanki, kukoldy weszły na utube. A reszta biało- rycerzyków może mnie cmoknać w dupę, a lewackim wykopowym portaliku dziękuję. 1800 lików? Całe szczęście wiecej ciot, pantofli się nie wyświetlają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AntyKuc Nowe szarpanki, kukoldy weszły na utube. A reszta biało- rycerzyków może mnie cmoknać w dupę, a lewackim wykopowym portaliku dziękuję. 1800 lików? Całe szczęście wiecej ciot, pantofli się nie wyświetlają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz