Wpis z mikrobloga

@AntyKuc:

Jeszcze te przegrywy myślą, że inni ludzie robią wszystko tylko po to żeby zaruchać.
Ale tak to jest, kiedy uważa się seks za główny cel swojego życia.

Nie uważasz kobiet za gorszych od facetów?
"O ty simpie, kukoldzie, pewnie tak mówisz bo chcesz zamoczyć." xD
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: Seks jest tematem głównym ich życia, ale nigdy go nie doświadczyli XD. Jakby tyle czasu ile przeznaczają na mierzenie, czy szczęka jakiegoś modela jest idealnie symetryczna, przeznaczyli na naukę i rozwój, to byliby milionerami XD
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Niestety, wy wykreowaliście mit, że incelstwo to wynik przegrania na "loterii genetycznej". Nie miej do mnie pretensji, że teraz jesteście utożsamiani z ludźmi pokroju blackops2cela.
  • Odpowiedz
@AntyKuc: Przecież ten cały szarpanki to były trener PUA, które co by o nim nie mówić skłania jednak do jakiegoś wysiłku i rozwoju. Ale zobaczył, że incelstwo zamiast starać się i kombinować jak uzyskać ten upragniony segz, woli wyzywać kobiety, a więc zmienił swój sposób działania. Mądra biznesowa decyzja, a z jego fanów to nie wiem czy się śmiać czy płakać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@AntyKuc: Najlepsze, że zamiast wziąć się za siebie i wyjść do ludzi, oni wolą kisić się w przegrywie, depresji, wmawiać sobie, że są jacyś gorsi i zwalać winę za to na cały świat, bo łaskawie nie prowadzi ich za rączkę przez życie.
  • Odpowiedz
@Stallion45:

Przecież ten cały szarpanki to były trener PUA, które co by o nim nie mówić skłania jednak do jakiegoś wysiłku i rozwoju. Ale zobaczył, że incelstwo zamiast starać się i kombinować jak uzyskać ten upragniony segz, woli wyzywać kobiety, a więc zmienił swój sposób działania. Mądra biznesowa decyzja, a z jego fanów to nie wiem czy się śmiać czy płakać


Jest dzbanem, na ostatnim filmiku stwierdził, że wykopki są
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AntyKuc: też kiedyś siedziałem w przegrywie, więc patrzę na to zjawisko jako etap przejściowy. Nie każdy go pokona, ale z wiekiem raczej większość ludzi pozna swoje drugie połówki i elo, już nie będą tego roztrząsać. Tylko były to czasy, w których aż tak nie roztrząsano idealnego kształtu szczęki, czy rozwiązłości rówieśniczek.
  • Odpowiedz
Jakby tyle czasu ile przeznaczają na mierzenie, czy szczęka jakiegoś modela jest idealnie symetryczna


@AntyKuc: Ostatnio na wykopie czytałem, że ktoś przegrał życie bo ma zbyt "chudy" nadgarstek o 1 czy 2cm.

  • Odpowiedz
Najlepsze, że zamiast wziąć się za siebie i wyjść do ludzi, oni wolą kisić się w przegrywie, depresji, wmawiać sobie, że są jacyś gorsi i zwalać winę za to na cały świat, bo łaskawie nie prowadzi ich za rączkę przez życie.


@szarzujacyzajaczek: No właśnie, osobiście nie potrafię tego zrozumieć. Siedzą przegrywy w tym kółeczku wzajemnej adoracji, tostują przygnębiające historyjki, wyzywają innych ludzi obwiniając ich za swoje życiowe porażki, wyśmiewają wpisy
  • Odpowiedz