Wpis z mikrobloga

Dzień doberek wszystkim wykopkom! Czym dzisiaj pachniecie? Jaki jest wasz #sotd? U mnie wleciał Giorgio Armani Eau de Cedre, świetna zielona herbata z drzewnymi akcentami. Według mnie trochę taki hidden gem, o którym w ogóle się nie słyszy na tagu. Szczerze polecam sprawdzić tego gagatka przy najbliższej wizycie w perfumerii.
Smacznej kawusi i pięknego dnia życzę ()
#perfumy
mekekeke - Dzień doberek wszystkim wykopkom! Czym dzisiaj pachniecie? Jaki jest wasz ...

źródło: comment_160716667033nguNzDETqgwteRwGtSCl.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@mekekeke: Owszem, znam i mam. Opinie w pełni zasłużone. Rewelacyjny, mroczny. Bomba kadzidlano- dymno- skórzana. Potwór, jeśli chodzi o parametry. Do tego wszystko wybrzmiewa bardzo naturalnie, jak przystało na dr Covey.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mekekeke: w Pure Havane za dużo jej nie ma, wystarczy wytrenować nos na damskim Angelu i zrobić sobie tolerancję na mega dawki paczuli ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@jamesbond07: znałem go już od dłuższego czasu, ale dopiero niedawno skusiłem się na flakon, powiedzieć, że jestem zadowolony z zakupu, to jak nie powiedzieć nic.
@Kris111: masz pan go w nadmiarze?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Volan: Pure havane jest akceptowalny, ale baza Pure Malta mnie niszczy od środka
  • Odpowiedz