Wpis z mikrobloga

Dzień doberek wszystkim wykopkom! Czym dzisiaj pachniecie? Jaki jest wasz #sotd? U mnie wleciał Giorgio Armani Eau de Cedre, świetna zielona herbata z drzewnymi akcentami. Według mnie trochę taki hidden gem, o którym w ogóle się nie słyszy na tagu. Szczerze polecam sprawdzić tego gagatka przy najbliższej wizycie w perfumerii.
Smacznej kawusi i pięknego dnia życzę ()
#perfumy
mekekeke - Dzień doberek wszystkim wykopkom! Czym dzisiaj pachniecie? Jaki jest wasz ...

źródło: comment_160716667033nguNzDETqgwteRwGtSCl.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@mekekeke No witam. Dzisiaj od rana na szyi Bentley for men, na zewnetrznych czesciach dłoni naxos, nadgarstek w Bossie szarym a na zgieciu łokcia pure havane xD Taki mix testowy bo akurat paczki przyszły od Mirków.
  • Odpowiedz
@mekekeke: Mordeczko a jak parametry tego Cedra? Wąchałem ostanio w daglasie bo szukałem innych armanich w takiej samej butelce co do kształtu z danych lat, pamietam że były #!$%@? mocne i natrafiłem właśnie na tego cedra, zapach przypadł mi do gustu taka właśnie brudna zielona herbata ale zastanawiam się jak trwałość / projekcja
  • Odpowiedz
@mekekeke: Żowła Psikedelik. Jezu jakie to jest dobre w chłodną pogodę. Testowałem go latem i był suchy, pylisty i wydawał się dziadem. Różowa pochwaliła i powiedziała ze mam używać.
  • Odpowiedz
Giorgio Armani Eau de Cedre


@mekekeke: Sprawdzone, sprezentowane, czasem podbierane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja dzisiaj typowy wykopek w wersi ambrowej.

A co do nieczęstych bywalców tagu - Boss Bottled Infinite - ktoś coś? Bo nie mam jak stestować.
  • Odpowiedz