Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś jak krowie na granicy...bo juSZ nie kumam. xd Co to jest kapeluSZA?

I drugie- chyba ważniejsze. Jak bezpłodna kobieta może poddać się aborcji i zabić dziecko??
Bo jak to prawi naczelny foliarz na swoim story - Szczepionka na covid powoduje bezpłodność więc reklamujący ją zachęcają do aborcji i zabijania dzieci"
Myślę i myślę i w końcu myśliwym zostanę, ale nijak bezpłodności z aborcją nie mogę skojarzyć xD
dodam,że z trudem przyswajam nową foliarzową ortografię () to jest gwałt na moich oczach
#bigbrother
crazy_frog - Wytłumaczy mi ktoś jak krowie na granicy...bo juSZ nie kumam. xd Co to j...

źródło: comment_16071134159ZFFiXyTDIuRqgwRlwH4cE.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@crazy_frog: na co komu ortografja, xD warzniejsze żeby być dumnym polakiem, mówić zapiątek zamiast weekend i śmiać się z Madzi że jeździła na wycieczki za piątki. Kij, że to słowo nie istnieje w języku polskim. xD
  • Odpowiedz
@crazy_frog: Jak śmiesz, przecież to wybitny znawca prawa, kultury antycznej, orientalistyki, antropologii człowieka, i wiele innych dziedzin. xD
A poważnie, kiedyś zauważyłam, że daty rozbiorów Polski mu się rypią. Na ortografię już wcześniej zwróciłam uwagę.
To jest farmazon jeden wielki.
I tylko sobie pluję w brodę, jak mogłam się tak pomylić w BB.
  • Odpowiedz
@Ahimsa: No śmiem..( ͡° ͜ʖ ͡°).śmiem zauważyć,że nie tylko daty rozbiorów mu się rypią, ale i królowie Polski z cesarzami i wiele innych rzeczy. Coś wie,że dzwonią, ale nie wie w którym kościele. W każdym bądź razie robienie z ludzi idiotów ma doskonale opanowane
  • Odpowiedz
@crazy_frog: śmiał się z tej Madzi, a jest głupszy niż but. Wielki pan foliarz kłamca. Nadal mam bekę z ludzi, którzy nas tutaj okropnie cisnęli, wyzywali i hejtowali, bo od początku widzieliśmy jakim człowiekiem jest ten typek
  • Odpowiedz