Wpis z mikrobloga

Skusiła mnie promocja na black weekend i być może zmarnowałem 45 zł, czekam już prawie tydzień na plan dietetyczny + trening. Skusiło mnie głownie to, że będę miał wszystko zaplanowane, wraz z przepisami na 16 dni do przodu.

Mój cel - schudnąć jakieś 5/7kg.

Jak ktoś chce jakieś podsumowanie po miesiącu, moje odczucia, jak wygląda kontakt z nimi, przemyślenia, itd. To zapraszam do plusowania.

#fabrykasily #dieta
  • 9
via Android
  • 1
@Amelie jak już napisałaś to w skrócie:
Za drogo. Obliczyłem, że przy zaznaczeniu najtańszej opcji budżetowej dieta wyniesie mnie koło tysiaka miesięcznie, co dla mnie, na dorobku na wynajmie jest barierą na te chwile nie do przebicia.

To samo jeżeli chodzi o czas, wracałem z roboty i resztę wolnego czasu spędzałem przy garach, w dni robocze zero czasu dla czegokolwiek, tylko gotowanie i zmywanie.

Porcje objętościowo za duże, np. Kanapka z indykiem
@quercy: Z efektów - z 86.7 kg schudłem do 83kg. W dwa tygodnie. Doszedłem jednak do wniosku, że po prostu wyrzucam białe pieczywo, słodkie napoje i podjadanie i przy moim trybie życia powinno to wystarczyć

i jak po rzuceniu diety i trzymania się tego co napisałeś? :D
@fulso: trzymsm się w miarę, mogło być lepiej, ale na aktualny stan 82 kg ważę, więc jest na minusie, a przede wszystkim - nie tyje, mimo że ostatnimi czasy alkohol grubo się lal, a przy tym różne chipsy. Więc jak na miesiąc - 1kg przy takiej dość niezdrowej diecie to myślę, że jest dobrxe6, zwłaszcza, że mi się nigdzie nie spieszy, jak za rok będę miał - 6kg to będzie super.