Wpis z mikrobloga

Kończę przygodę z paprykami w tym roku, trochę niepocieszony.
O ile zbiory były imponujące, tak ludzie zawiedli jak zawsze. Ze zrobionego #rozdajo otrzymałem 1 recenzję moich sosów na 4 wysłane. Z sosów wysłanych do obcych ludzi po za wykopem zwrotkę dostałem od jednej osoby na 5.
Z osób na wykopie które zakupiły sosy, żadna już się nie odezwała (koszt zakupu polegał na opłaceniu paczkomatu, i serio zwróciłbym ten koszt gdyby okazały się niejadalne)
Podobnie z wysyłką nasion, chciałem je wysłać za free najtańszym kosztem bo dla mnie to nie wydatek.
To zaczęły się pytania: "a kiedy będą", "a dlaczego tak późno".

Na same paczkomaty i słoiczki wydałem co najmniej 200zł. Dużo? mało? właściwie to nic z tego nie mam.

Odechciewa się bezinteresownie wysyłać cokolwiek komukolwiek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wrócę na tag jakoś w lutym, trzymajcie się i spokojnych rodzinnych świąt ʕʔ.

#chilihead #chili #ostrezarcie #polska #gorzkiezale
picasssss1 - Kończę przygodę z paprykami w tym roku, trochę niepocieszony. 
O ile zb...

źródło: comment_1607099141rRe5VtBsBqueecuJs2MpbT.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
@picasssss1 Najgorzej gdy chcesz i robisz coś dobrze a nie dostaniesz głosu zwrotnego Miras ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nigdy nie wygrałem rozdajo, ale jak bym coś dostał to bym taką recenzję zapisał że głowa mała. Ludzie są niewdzięczni, powodzenia następnymi razami
  • Odpowiedz
@mkjouin2801: Eh mi właśnie nie chodziło o kasę, tylko o to żeby ktoś je ocenił, ale szczerze. Jak by się nadawały na śmietnik to spoko nie nadaję się do gotowania. Bo co innego jak porozdaję po znajomych/rodzinie i powiedzą że spoko. Skoro powiedzą to bo może tak wypada, dlatego zrobiłem rozdajo i porozdawałem innym osobom nieznanym.
  • Odpowiedz
@picasssss1 Ja wiem że nie o kasę Mirku. Właśnie o tym mówię. Robisz coś fajnego, dajesz za darmo i jedyne co oczekujesz to czyjaś wiadomość czy to było dobre czy nie, a ktoś zje (lub nie) i ma w dupie.
  • Odpowiedz
Ze zrobionego #rozdajo otrzymałem 1 recenzję moich sosów na 4 wysłane.


@picasssss1: Nie rób rozdajo tylko wybierz sobie osoby do testu. Kojarzysz tu tyle osób, że na pewno wiedziałbyś komu wysłać i od kogo otrzymałbyś na pewno wiadomość zwrotną.
  • Odpowiedz
@magnes125: ale to nie miałoby sensu, bo chciałem i dalej chcę stworzyć sosy dla każdego, nie tylko maniaka ostrości. Przy czym uprzedzałem że sosy są mocno pikantne i jeżeli ktoś takich nie toleruje to niech odda kolejkę komuś innemu.
  • Odpowiedz
@picasssss1: mam nadzieję że ci, którzy otrzymali sosy jeszcze ich nie skonsumowali, i zostawili na "święta". Bo to trochę wiocha coś dostać i nawet nie napisać czy smakowało. Chyba że myślą że im się należy :)
  • Odpowiedz
@picasssss1: To nigdy nie będą sosy dla każdego tylko dla tych, którzy je lubią. Ludzie są okropni i roszczeniowi. Nie mają szacunku do pracy innych, a jak dostają coś za darmo, to już tym bardziej. Poza tym może ich zapytaj? Sama mam kilka butelek, których jeszcze nie otworzyłam :D
  • Odpowiedz
@magnes125: ale to mają być sosiki dla tych co lubią i dla tych co lubią pikantne (w sensie keczup pikantny jest ostry). Ja osobiście nie lubię wypalaczy ryja do oporu, bo to nie sztuka zrobić przecier z CR i podpisać "sos paprykowo-cebulowo-czosnkowy" gdzie nic nie wyczujesz. Oczywiście w testowej partii zrobiłem wypalacz podniebień, ale bardziej mi zależało na smaku i aromacie innych składników.
  • Odpowiedz