Wpis z mikrobloga

@Kaczypawlak: LGBT/LGTB/GTLB/GLBT/GBLT/TLGB/TGBL/TBLG/TBGL/BTGL/BTLG/BGLT/BGTL/BLGT/BLTG/itp. to tylko frazesy i obowiązująca mądrość etapu. Za 10 lat nie będzie miała ona znaczenia, jest tylko wrzutką polityczną by świetnie kanalizować nasze emocje i wziąć nas mocniej za pysk
@Mudok: Nie. On mówił, że rozdawnictwo jest najgorsze i bardzo ciężko zmienić mentalność ludzi w tej kwestii.
"Gospodarkę można naprawić w 3 miesiące, ale mentalności ludzi już nie."

Podaj mi te głosowania w których konfederacja głosowała razem z pisem a które ci się tak bardzo nie podobają.
A tabela nie jest pod tezę tylko pokazuje które partie głosują za podwyższaniem podatków i niszczeniem pewnych gałęzi gospodarki.
obowiązująca mądrość etapu. Za 10 lat nie będzie miała ona znaczenia, jest tylko wrzutką polityczną by świetnie kanalizować nasze emocje i wziąć nas mocniej za pysk


@Aik32fr45yd: chyba, że tego nie wprowadzą to dalej będą te hasła, a jak wprowadzą to znowu coś wymyślą xD
A tabela nie jest pod tezę tylko pokazuje które partie głosują za podwyższaniem podatków i niszczeniem pewnych gałęzi gospodarki.

@Latarenko: Nie, teza wpisu jest taka: "Lewica przystawką PiSu"

które ci się tak bardzo nie podobają.

@Latarenko: Ale ja jestem wyborcą konfy, tylko nie chce, żebyśmy robili żałosne zabiegi jak neuropa, z dobieraniem danych i faktów pod tezę.