Wpis z mikrobloga

@kingwing1: XD ale zrobiłeś fikołka logicznego.
Dobra, zacytuję ci to co napisałem.

udowodnij. Nie znalazłem nigdzie takich informacji.


Jak mam ci udowodnić, że czegoś nie znalazłem?
A jak nie to nic, po prostu uznam cię za następnego marnego trolla z wykopu. Na konfederację, ani żadną inną partię i tak w życiu nie głosowałem.
  • Odpowiedz
@kogut_20: To Ty stawiasz tezę i piszesz, że mam ją obalić. Z jakiego niby powodu? To Ty musisz ją udowodnić. A jeśli masz zaburzenia pamięci to Ci przypomnę:

pokaż głosowanie nad ustawą antyprzemocową. Wszyscy głosowali za.


więc jak do dziecka, od nowa postawiłeś tezę nie mając na nią dowodów i żądasz abym ja ją obalał, teraz widzisz?
  • Odpowiedz
@kogut_20: @kingwing1: @yaah:
Panowie, mniej czasu, niż te Wasze kłótnie, zajęło wpisanie do google prostego hasła, jak się nie ufa GW (co się ceni), to zawsze można zajrzeć na głosowania sejmu, kto dokładnie był przeciw, a kto się wstrzymał...

"Za" głosowało 433 posłów. Przeciwko było tylko sześciu posłów Konfederacji, również sześciu członków tego
  • Odpowiedz
Co LGBT ma do podatków, bo nie kumam? A po drugie co tu jest do zauważenia, Lewica robi PiSowi loda w kwestiach gospodarczych, a Konfederacja w światopoglądowych, jezu XD


@kasztanowcowiaczek: bo się lewica od pis tam niczym nie różni?(σ ͜ʖσ) Stara lewica vs nowa lewica¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz