Wpis z mikrobloga

@Kaczypawlak: LGBT/LGTB/GTLB/GLBT/GBLT/TLGB/TGBL/TBLG/TBGL/BTGL/BTLG/BGLT/BGTL/BLGT/BLTG/itp. to tylko frazesy i obowiązująca mądrość etapu. Za 10 lat nie będzie miała ona znaczenia, jest tylko wrzutką polityczną by świetnie kanalizować nasze emocje i wziąć nas mocniej za pysk
  • Odpowiedz
@Picfan: Tabela oczywiście pod tezę. Głosowania nad ustawami bardziej obyczajowymi niż gospodarczymi będą wyglądały zupełnie inaczej. Panowie, nie róbcie tak jak neuropa plz.
  • Odpowiedz
@Latarenko: Dla mnie najważniejsza jest gospodarka, ale mówić, że Lewica to przystawka PiSu i dawać tabele pod teze to słabizna. Nie wiem czy wiesz, ale sam Korwin mówił (mogę znaleźć na YT), że "kwestie obyczajowe są ważniejsze, bo gospodarkę to można ustawami (albo ich brakiem) naprawić w 3 miesiące", a w kwestiach obyczajowych tak szybko tego już nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@Mudok: Nie. On mówił, że rozdawnictwo jest najgorsze i bardzo ciężko zmienić mentalność ludzi w tej kwestii.
"Gospodarkę można naprawić w 3 miesiące, ale mentalności ludzi już nie."

Podaj mi te głosowania w których konfederacja głosowała razem z pisem a które ci się tak bardzo nie podobają.
A tabela nie jest pod tezę tylko pokazuje które partie głosują za podwyższaniem podatków i niszczeniem pewnych gałęzi gospodarki.
  • Odpowiedz
obowiązująca mądrość etapu. Za 10 lat nie będzie miała ona znaczenia, jest tylko wrzutką polityczną by świetnie kanalizować nasze emocje i wziąć nas mocniej za pysk


@Aik32fr45yd: chyba, że tego nie wprowadzą to dalej będą te hasła, a jak wprowadzą to znowu coś wymyślą xD
  • Odpowiedz
A tabela nie jest pod tezę tylko pokazuje które partie głosują za podwyższaniem podatków i niszczeniem pewnych gałęzi gospodarki.

@Latarenko: Nie, teza wpisu jest taka: "Lewica przystawką PiSu"

które ci się tak bardzo nie podobają.

@Latarenko: Ale ja jestem wyborcą konfy, tylko nie chce, żebyśmy robili żałosne zabiegi jak neuropa, z dobieraniem danych i faktów pod tezę.
  • Odpowiedz