Wpis z mikrobloga

Dla ludzi wychowanych w latach '90 ten serial jest kultowy na nasz własny, polski sposób - nie jako oryginalna formuła, nie jako teksty, ale właśnie jako pierwsze zetknięcie się z amerykańską popkulturą.


@aegypius: jestem wychowany w latach 90 i ten serial jest dla mnie #!$%@?. Byl #!$%@? 20 lat temu i jest nadal. Jak chcialem sie posmiach to ogladalem monty pythona albo benny hilla ;)
  • Odpowiedz
@chce_miec_psa: ja za pierwszym razem jak oglądałem miałem może z 10-12 lat i nie rozumiałem, co co chodzi w tym żarcie (start 2:07). Było jeszcze kilka podobnych, które zrozumiałem dopiero po latach ;)
Promilus - @chcemiecpsa: ja za pierwszym razem jak oglądałem miałem może z 10-12 lat ...
  • Odpowiedz
Nom, to nic że po 16 latach od jego zakończenia nadal jest puszczany, to nic że aktorzy zarabiają nadal na nim miliony, to nic że Netflix zapłacił 100 mln $ za możliwość posiadania go w swojej bibliotece Najważniejsze że mirabelka o nicku StarySkuter nie wiedziała że jest kultowy.


@Logan00: jak sie zesrał xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StarySkuter: Nom, to nic że po 16 latach od jego zakończenia nadal jest puszczany, to nic że aktorzy zarabiają nadal na nim miliony, to nic że Netflix zapłacił 100 mln $ za możliwość posiadania go w swojej bibliotece Najważniejsze że mirabelka o nicku StarySkuter nie wiedziała że jest kultowy.

@Logan00: o c**j, ale Ci plusami sypneli
  • Odpowiedz
nie znałem nikogo kto w latach 90 miałby canal+


@dildo-vaggins: Przecież poza wersją "kodowaną" (która była chyba wtedy jedną z popularniejszych płatnych-TV), niemal cała ramówka dzienna gdzieś do ok 18.00 była dostępna za darmo z naziemnej anteny. Nie mniej dopiero późniejsza wersja z Polsatu była oglądalna - bo canalplusowa była dubbingowana
  • Odpowiedz