Wpis z mikrobloga

@StarySkuter: Nom, to nic że po 16 latach od jego zakończenia nadal jest puszczany, to nic że aktorzy zarabiają nadal na nim miliony, to nic że Netflix zapłacił 100 mln $ za możliwość posiadania go w swojej bibliotece Najważniejsze że mirabelka o nicku StarySkuter nie wiedziała że jest kultowy.
  • Odpowiedz
@Promilus:

W 1994 kapitał spółki był w 2/3 polski. Od 2005 spółka jest w 100% polska. Wykupiono 33% akcji od akcjonariuszy szwajcarskich, nabywając prawa do marki Big Star (nie obejmują one poza Niemcami, Europy Zachodniej i USA). Obecnie kaliski Big Star Limited posiada ok. 246 sklepów w Polsce, Niemczech, Rosji, Białorusi, Słowacji, Chorwacji oraz w Libanie[4].


Obawiam się, że w USA kto inny był i jest właścicielem marki Big Star.
  • Odpowiedz
@Promilus: @nalej_mi_zupy: mam koleżke w Stanach i pare lat temu mówił ze Big Stary w USA są w opór drogie i pożądane, szczególnie ubranka i buty dla dzieci. Mówił ze BS to premium w porównaniu do takiego Tommyego Hilfigera, którego u nas się nazywa marka premium
  • Odpowiedz
Najważniejsze że mirabelka o nicku StarySkuter nie wiedziała że jest kultowy.


@Logan00: Po tej łamiącej wiadomości Netflix natychmiast zerwał umowę i usunął serial ze swojej biblioteki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hniedziela546: mam 3 pary z Big Stara, w dwóch z nich po około roku przerwały się w miejscu, gdzie kończy się tylna kieszeń ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż na ich obronę - ta trzecia (najnowsza) para ma wzmocnienie w tym miejscu, więc poszli po rozum do głowy, ale niesmak pozostał
  • Odpowiedz