Wpis z mikrobloga

@Logan00: Za dlugi lancuch masz ze do klawiatury siegasz ?dla mnie to poczworna niespodzianka bo nie wiedzialem nawet ze taki serial istnieje. Nie mierz wszystkich swoja miara, to ze ty ogladasz jakis chlam to nie znaczy ze inni tez .
  • Odpowiedz
w sumie to potrójna ciekawostka, bo nie wiedziałam że jest kultowy


@StarySkuter: Pigułki trudne do przełknięcia:

Nawet jeżeli Friends jest #!$%@?, to i tak będzie jednym z najbardziej popularnych i kultowych seriali TV jeszcze przez wiele lat.
  • Odpowiedz
u nas nie można nazwać go kultowym


@dildo-vaggins: oczywiście, że można i to za sprawą Canal+ - to dzięki tej stacji w latach '90 Polacy mieli możliwość obejrzeć w paśmie niekodowanym coś świeżego, coś co za wielką wodą nadal było nagrywane (to był ewenement na skalę całego kraju, że stacja puszcza u nas serial, który leci prawie równolegle z premierą w USA) i poczuć się bardziej światowo.
Po skostniałych czasach
  • Odpowiedz
wiedziałam że jest kultowy


@StarySkuter: no jest to jeden z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych seriali :p

pewnie w polsce nie ma takiej popularności ze względu na lesbijską parę matek, a wiadomo że polskie społeczeństwo jest strasznie zacofane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie znałem nikogo kto w latach 90 miałby canal+


@dildo-vaggins: jako abonent czy jako sam dostęp do kanału? Bo jeśli chodzi o dostep, to Canal+ nadawało naziemnie i pamiętam, że miałem z nim kontakt jeszcze przed wejściem kablówki (głównie Diabelski Młyn) natomiast sam serial był w paśmie niekodowanym. Nie pamiętam, czy od początku był z dubbingiem, ale taką właśnie wersję kojarzę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@adam163264_: w sumie to najbardziej zesrali się przeciwnicy Friends xD chłop dał 1 koment i za nim 20 komentów obrażających jego i serial, antyfani Friends mają jakąs taką dziwną zasade że niby mają serial w dupie ale jak jest jakiś wątek to się prześcigają w obrażaniu jaki to jest słaby itp. xD
  • Odpowiedz