Wpis z mikrobloga

A mnie się podoba - opinia użytkownika PS5

Właśnie testuje FIFĘ i też to fajnie rozwiązali. Czuć każde przyjęcie, podanie, strzał. Po bramce czuć jak stadion się trzęsie. Triggery stawiają opór gdy zawodnik jest zmęczony.

Ogólnie do gier multiplayer PVP gdzie liczy się czas reakcji bym wyłączył, ale do single jak najbardziej polecam. Jak kogoś boli ręka po godzinie to ma chyba palce 5 latka. xD Tam jest opór, ale bez przesady.
@ethics: wymyslasz to sobie czy jak xD?

Zreszta, dokladnie to samo mozna napisac o wibracjach, tez sporo osbo wylaczalo.

Masz tu inna:
[i]This feature is enough to get me to buy multiplats on PS5 if they support it, even if the Xbox Series X eventually comes out slightly winning on performance[/i]
@Cinkito: @light3n: No typowi Soniarze. Gówno mają a jeszcze zachwalają. Granie na kablu #!$%@?. I co siedzisz okrakiem przed TV aby ci kabelek sięgnął do konsoli czy kupiłeś sobie 10m kabla USB? Zapominacie napisać, że bateria wam wystarcza na 4h więc cały czas na kablu gracie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik: Fony sie laduja po godzinie a ty bys chcial zeby pad z 10x mniejsza batka ladowal sie kilka godzin? nie wiem czy sobie zarty robisz teraz czy trollujesz xD no nie mam wcale ps5 od premiery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Beeercik: nie mam PS5, nie wiem jak to tam wygląda, ale na PS4 pada ładuje co kilka dni gdzie wcale nie gram mało. Jak mam jakiś dzień wolny czy po prostu gram długo w sobotę czy coś to i tak na cały dzień mi wystarczy, więc nie wiem co za problem xD Pada podłączę na noc, rano jest git. A jak trzeba to chwilę pogram na kablu, też mi to nie
@Cinkito: Przecież to są trolle. Serio przypieprzają się do takich rzeczy jak pad bez paluszków, jakby sami nie mieli w domu 10 urządzeń, które trzeba ładować kablem. Obu na czarną i od razu ładniejszy wykop. ( )
@light3n: ja wiem, nie jestem na tym tagu od dzisiaj, obu znam. Ethisca wczoraj zresztą zgłaszałem za floodowanie, ale zgłoszenie odrzucone automatycznie. I też o tym wczoraj pisałem, że tutaj to powinna moderacja zadziałać i banować takich dzbanów. Ja mogę sobie wrzucić na czarną, ale to jest takie odwracanie wzroku. Niech sobie spamują te kocopoły, nie będę wrzucał na czarną tylko będę zgłaszał tak długo, aż w końcu jeden z drugim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito:

Ja tylko napisałem, że moim zdaniem Sony ładując do pada tyle prądożernych bajerów o których wspomniałeś podjęłoby lepszą decyzję gdyby zdecydowało się na zasilanie z baterii. Ewentualnie gdyby to był wyjmowany akumulator w stylu play&charge z Xboxa. Wtedy jeden aku masz zawsze naładowany i wymieniasz go w ciągu 15 sekund.

Nie potrzebujesz drugiego pada na podmiankę albo grać na kablu - po prostu jest to wygodniejsze rozwiązanie wbrew pozorom. Gram