Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@light3n @Cinkito Dupa boli bo Sony xboxa wydymalo na miekko robiac sprzet praktycznie we wszystkim lepszy chociaz teorytycznie slabszy xD to #!$%@? glupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°) prawdy nic nie zmieni i po prostu Playstation 5 to strzal w dziesiatke i sprzet ktory miazdzy
@Beeercik: zajebiście, a ja gram na kablu i też mnie to nie męczy. Dowód anegdotyczny nie dowodzi niczego. Ty uważasz, że to jest wygodniejsze rozwiązanie, moim zdaniem nie jest i wolę mieć zwykły kabel, który sobie podepnę do pada jak ten się rozładowuje. Nie potraficie zrozumieć tego, że nie wszyscy widzą świat tak jak wy i że ktoś może preferować inne rozwiązania? I #!$%@? się na tag #ps4 i #ps5 żeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Cinkito:

Czyli nie można krytykować niczego, ok.

Wszystko od Sony jest lepsze. A nawet jak nie jest, to wystarczy napisać 'a dla mnie akurat jest lepsze, nie potrafisz zrozumieć, że nie każdy musi woleć to co Ty???' i dyskusja wygrana z automatu ( ͡º ͜ʖ͡º) Eh.

Pomijając już to, że kupując play&charge kit do Xboxa otrzymujesz dokładnie to co jest w PlayStation. Ale masz wybór i
@Beeercik: jasne, że można krytykować tylko ta krytyka musi być uzasadniona, a coś takiego jak wybór pomiędzy akumulatorami, a kablem to jest kwestia mocno subiektywna, a nie konstruktywna krytyka. Możesz #!$%@?ć Sony za brak wsparcia dla 1440p, za brak PS Now w Polsce (niby można korzystać, ale oficjalnie nie ma), za podwyżkę cen gier i za całą masę innych rzeczy, ale nie za to, że pada trzeba kablem ładować bo to
@Beeercik: w ogóle baterie powinny zostać #!$%@? dawno temu chociażby ze względu na ekologię ale ms obsrał zbroję jak chcieli to zrobić bo dzieci z usa były oburzone ( ͡° ͜ʖ ͡°) dualsense faktycznie trzyma krócej od ds4 ale za takie funkcje jakie oferuje to nie mam problemów, szczególnie że mam dwa i stację to sobie wymieniam w sekundę, zanim dokupiłem to siedziałem na kablu i nie
@Beeercik: a, i jeszcze dodam, że MS też się powinno #!$%@?ć choćby za to, że wypuścili konsole bez ŻADNEJ gry startowej, ale jak o tym się wam napisze, to dostajecie jakiegoś #!$%@? xD
@Snaki: Ja też nie rozumiem tego problemu z ładowaniem pada na kablu. Nawet jeśli padnie w czasie gry a tak mi się jeszcze nie zdarzyło to wystarczy podpiąć na parę minut i go odłączyć i grać dalej bezprzewodowo. A zanim się pójdzie spać albo wyjdzie to podłączyć znowu, żeby naładował do pełna.

Tak samo były śmieszki z myszki od apple. Że trzeba ją odwrócić do góry nogami, żeby ładować i że
@Snaki: Z resztą mam pada od X360 na te słynne Eneloopy to po kilkunastu wymianach baterii mi się wyrobił slot na baterie i teraz nie są stabilne. Ile razy mi się zdażyło, że machnąłem padem z impetem czy też rzuciłem go na łóżko i się wyłączał bo baterie nie stykały. Teraz po każdym ładowaniu musze kombinować i wsadzać jakieś kawałki kartek papieru żeby wszystko było stabilne i dociśnięte xD.
@Beeercik: lol, po 2-3h grania dalej mam ponad 75% baterii, jak nie gram to po prostu wrzucam na stacje dokującą i za pół godziny jest full. Wątpie żebym kiedykolwiek wyczerpał całą baterie, bo nie mam tyle czasu na granie, a na stacji ładnie się prezentuje więc zawsze tam odkładam
@ethics Na #!$%@? ci 10 metrów? Masz projektor czy co? Nawet od 75 calowego powinno się siedzieć jakieś 2,5 metra zgodnie z rekomendacją THX (ekran ma zajmować 40 stopni pola widzenia), zresztą wokół tego standardu kręcone są wszystkie filmy
Na #!$%@? ci 10 metrów? Masz projektor czy co? Nawet od 75 calowego powinno się siedzieć jakieś 2,5 metra zgodnie z rekomendacją THX (ekran ma zajmować 40 stopni pola widzenia), zresztą wokół tego standardu kręcone są wszystkie filmy


@Dave987654321: ja wiem, że polactwo siedzi w pokojach 3x3m ale niektórzy mają duże salony a nie będą stawiać TV na środku salonu aby być zgodny z THX
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ethics: same triggery i wibracje są spoko. Wiadomo, że do pvp trzeba wyłączyć ale w single miód. Dla mnie największą wada jest hałas. W padzie co chwilę coś przeskakuje i przekręca żeby triggery miały odpowiedni opór w danym momencie. Na słuchawkach tego nie słyszę, ale bez to masakra