Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie test DNA aby się dowiedzieć skąd pochodzą moi przodkowie i wyszło mi prawie 97% polactwa lub czegoś z okolic. Po cichu liczyłem na 10, może 15% czegoś nordyckiego lub innej szlachetnej rasy, a tu chłopi pańszczyźniani z ziemianek srający pod krzakami, pewnie leniwi i głupi do tego.

#zalesie #dna #biologia #genetyka #ciekawostki #p0lak #przegryw
Pobierz bitcoholic - Zrobiłem sobie test DNA aby się dowiedzieć skąd pochodzą moi przodkowie ...
źródło: comment_16070038361W4g64sX6JUbWYrnVH8eUh.jpg
  • 38
@bitcoholic: #!$%@? przecież 90% Polaków #!$%@?ło po polu za kromkę chleba i było #!$%@? przez wielkiego pana. Śmiać mi się chce z tego #!$%@? o husarii, szlachcie itp. Umówmy się to że tu komuna wpadła to wielu z nas uratowało przed byciem pachołem wiejskim. Mój pradziadek nawet czytać nie potrafił, prababka skończyła tylko kilka klas podstawówki. Ale tak dalej żyjmy mitem że wszyscy których nazwisko kończy się na ski to wielcy
@bitcoholic: Ja tam sobie takich badań w życiu nie zrobię. Daleko mi do foliarza, ale średnio chcę żeby wszystkie rządy w Europie mają dostęp do mojego DNA (kwestia 1 wycieku danych lub odpowiednich rozporządzeń)
Bo wtedy wystarczy że będę w złym miejscu w złym czasie i będzie można mnie oskarżyć/skazać za przestępstwo którego nie popełniłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)