Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #zwiazki
Nie dziwcie się dziewczyny, że jeśli w seksie nie chcecie próbować nowych pozycji, jakiegoś eromasażu (w dwie strony, żeby nie było), pokusić czasem partnera - chociażby kusą bielizną czy chęcią zbliżenia w nietypowym miejscu/pozycji/sytuacji - innym niż łóżko po ciemku, poświntuszyć trochę lub zaskoczyć go czasem czymś miłym dla niego...
to jemu odechciewa się po dłuższym czasie czegokolwiek z Wami. Leżenie na łóżku z rozwalonymi nogami to nie wszystko.
Osobiście próbowałem już w różny sposób zachęcić swoją różową do czegokolwiek poza leżeniem kłodą na łóżku i chyba czas się poddać. eh

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc82a191831d2000bfc174e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#logikarozowychpaskow #zwiazki
Nie...

źródło: comment_1606976172CEasvm0nvyaStS0ITolgen.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie chcę mi się opisywać całego mojego podejścia ale skopiuje mój text jak rozpalić kobiety że będą mega aktywne w łóżku.

więc opiszę teraz jak zdobywam regularnie milfy. Czyli zadbane fit kobiety w wieku 28-52 lat Młodsze mnie nie interesują narazie bo są nie ułożone jeszcze i roszczeniowe. Sam mam 28 lat.

Mam fejkowe konto na fb ale z moimi zdjęciami z silownii i pisze do owych kobiet z propozycją
  • Odpowiedz
Rokefeler: Mirku, nie jesteś sam. Dają jakby musiały #!$%@?ć robotę i do domu. Zero namiętności, inicjacji, pokusy. Różne podchody, prośby, kolacje, kwiaty czy kupowanie seksownych rzeczy uja daje. Albo źle trafiam albo wszystkie takie. Żeby to chociaż do dziambla chciało brać :-(

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
ElfickiRozbójnik: Taa, chętnie zobaczę tego faceta, który nie ma ochoty XD
Problemem facetów jest to, ze nie umieją rozpalić kobiety poza łóżkiem, bo działają na nią zupełnie inne aspekty niż u faceta i to kwestia psychiki, a nie wciskania guzika łechtaczki. Jak kobieta ma faceta, którego nie podziwia w życiu prywatnym, nie czuje się zadbana i atrakcyjna dla niego, to nie będzie go pożądać i nie ruszy się w łóżku.

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
ElfickiRozbójnik: Taa, chętnie zobaczę tego faceta, który nie ma ochoty XD

Problemem facetów jest to, ze nie umieją rozpalić kobiety poza łóżkiem, bo działają na nią zupełnie inne aspekty niż u faceta i to kwestia psychiki, a nie wciskania guzika łechtaczki. Jak kobieta ma faceta, którego nie podziwia w życiu prywatnym, nie czuje się zadbana i atrakcyjna dla niego, to nie będzie go pożądać i nie ruszy się w łóżku.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
to że nie czuje się zadbana i atrakcyjna to wina tego faceta?


@DestroDevil: To ja może odpowiem. Kluczowym słowem tutaj jest "czuje się", bo to bardzo subiektywne. De facto kobieta może być bardzo zadbana, ale czuć się jak ostatni wypłosz, jeśli nie słyszy komplementów od swojego mężczyzny, tudzież w jakiś inny sposób nie jest doceniana (czasem wystarczy tylko spojrzenie, czasem spędzenie razem fajnie czasu, czasem - tak owszem - jakiś drobny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adamsowaanon: milfem nazywa się kobiety, które mają już dzieci w wieku nastoletnim, albo dorosłym. Tak, że jakiś 17 latek może uznać, że matka jego kolegi jest milfem xd

Inaczej to nie ma sensu, bo matki są dosyć młode i mają noworodki i już nazywa się je milfami. Nie ma wtedy żadnego przedziału wiekowego. A tak jak już ma nastoletniego syna, córkę to jest 40-50 lat.
  • Odpowiedz