Wpis z mikrobloga

  • 2
Widzę, że Pan Żyła tak jak i ja lejemy na to całe PiSowskie barachło ciepłym moczem. Szacunek Panie Piotrze! Są jeszcze normalni w tym kraju. :)
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Ciekawe kiedy Żyła zorientuje się, że Ci "dziennikarze" zaczęli traktować go jak małpę w cyrku. Dawajcie zrobimy wywiad z Żyłą, bo widzowie lubią jak gada głupoty.
Oglądałem skoki ostatnio, Żyła nawet nie skoczył najlepiej z Polaków, ale wywiad z nim zostawili na koniec, poprzedzając zapowiedzi uśmieszkami że oto zaraz clown będzie państwa zabawiał.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Stanowski gdzieś niedawno powiedział ciekawą rzecz, niby oczywistą, ale nigdy wcześniej o tym nie myślałem. Jak ktoś był dziennikarzem sportowym, to poradzi sobie właściwie na każdym innym polu dziennikarskim. Dziennikarstwo sportowe jest najtrudniejsze, bo sportowcy praktycznie nie potrzebują dziennikarzy, więc trzeba stawać na głowie, żeby się umówić z kimś znanym. Tymczasem politycy sami ci wejdą przed kamerę i ogólnie zrobią wszystko, byle o nich mówić i pisać. Banalna robota.
Na
  • Odpowiedz
@Kapitalis przecież namawia go tutaj ten dzban Filip Czyszanowski - wielki bezbek, zawsze próbuje robić z siebie smieszka a wychodzi na debila, nie raz go mocarnie kasowali na wizji Kubacki czy Stoch
  • Odpowiedz