Wpis z mikrobloga

@cielo: na początku gry jeśli nie spotkałeś Dragonita na dziko to zbierałeś Dratini na tego jednego Pokemona nawet pół roku, świetny update, wreszcie coś co nie będzie do ukończenia w weekend tak jak przy wypuszczaniu po 5 nowych Pokemonów, tylko coś skierowane do bardziej zaawansowanych graczy, szkoda życia na tę próbującą być kontrowersyjną paplaninęSpidersweba:"dopiero co wyszła 5 generacja" tak, we wrześniu tamtego roku xD a 2 generacja wyszła 4 miesiące po
@cielo: ale zobacz z drugiej strony - sporo ludzi wbiło dawno temu 40lv i od tamtej pory nie było za bardzo co robić. Ile można łapać pidżeje i rataty oraz brać udział w tych mini eventach i polować na nowe shiny? Wbijaniem 50 lv wydłużyli grę niektórym o kilka miesięcy, a doprowadzeniem poków na 50 na kolejne kilka(naście? dziesiąt?). Pan z #!$%@?ąka płacze, bo trzeba grać, a prawie już przeszedł pokemony
@Soczi: > Przez ten miesiąc myślę, że świeży gracz spokojnie wbije 30-35 lv

Mogę potwierdzić. Założyłem konto dokładnie 19 listopada a dzisiaj osiągne 31 poziom. Myślę że jak dobrze zainwestuje lucky eggi to nawet do końca grudnia 40 jest w zasięgu.
@Soczi: wszyscy już zapomnieli że resp poków na dziko był kilka razy rzadszy niż teraz, wtedy najlepszym sposobem bylo postawienie 3 lurów na 3 pokestopach i miałeś co 3 minuty 3 pokemony do złapania, to było na bogato :d