Wpis z mikrobloga

Praca w handlu, wymagania:
1.Własne auto, własne paliwo (spotkania miejskie, poza miejskie mogą coś zwrócić)
2.Samodzielne pozyskiwanie klientów, w tym
-Analiza i brief : Samemu pozyskać, samemu przeanalizować czego brakuje(Strona,fanpage,reklamy,gogole etc), samemu wyjść z propozycją, umówić spotkanie, sporządzić ofertę i sprzedać (w praktyce 2-3 spotkania na jednego klienta)
3.Przyswojenie ogormu wiedzy z marketingu w 3 miesiące w okrojonych szkoleniach
4.Realizacja planów sprzedażowych
5.Przyswojenie Gemius PRISM, Google Ad Manager, + programy w pracy, rezerwatory i masa innych. Właściwie obsługa od A do Z, a nie sama sprzedaż.

Co oferują: 2200 netto + 1 % ze sprzedaży jeśli zrobisz duży procent planu (Więcej niż 1200 brutto nie zrobisz z prowizji)

Witamy w Polsce

#pracbaza #marketing #marketinginternetowy #handel #januszex
  • 14
@InterferonAlfa_STG: Nie do końca, to jest sprzedaż, po prostu produkt to marketing/reklama. W sprzedaży nie ma takiego hajsu mizernego, #!$%@?.

A poza tym, to Marketing taki real ze znajomoscia SEO,SEM,Google Ads, Facebook Ads etc, to raczej płacą normalny hajs, dlatego też chcę tu się zakręcić, porobić kursy i #!$%@?ć do dużego miasta za rok
@InterferonAlfa_STG: Nie. W firmie pracują ludzie po 10 lat i robią konkretne wyniki, mając podstawę ze 3k brutto i premie +1k brutto.

Kampanie na naprawdę dobry hajs, a w tej branży (dla tej firmy) liczy się też zasięg. Bo to , że ty sprzedasz, to jedno, a to, że będą bardzo duże zasięgi dla serwisów, długa współpraca i efekt wizerunkowy, to drugie.
@Sok_Mandarynkowy: jedna z najbardziej sk*rwialych branż z których uciekłem po dwóch spotkaniach z klientami (jeszcze ze starszym pracownikiem).

Praca dla śliskich ludzi, bez godności i z niezłymi umiejętnościami aktorskimi. Mówiąc krótko na pewno nie dla typowego Mirka introsia.
@Iskaryota: Mówisz o handlu? Bzdura. Wszystko zależy od tego, czym handlujesz.

Jeśli jesteś doradcą ds nieruchomści, to tez jest handel. Sprzedajesz, nie wciskasz, bo i tak się sprzeda, bo mieszkania i tak ludzie kupują.

Reklamy - jest podobnie. Tak czy siak musisz w to zainwestować, jak masz firmę.

Handel to nie branża. Branża to Marketing, branża to OZE, branża to Nieruchomości i tak dalej.

Doprecyzuj. Gdzie pracowałeś?
@Sok_Mandarynkowy: inżynier sprzedaży na rynku stoczniowym

Może to przez to, że ten rynek jest bardzo specyficzny i obcuje w pełno osobistości na stanowiskach dyrektorskich pamiętających jeszcze poprzedni ustrój ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@aliali22b: Na B2B nie jestem. Teoretycznie to pozyskuję klientów, opiekuję się obecnymi, jestem pierwszym i ostatnim kontaktem w sprawie realizacji kampanii, sam dobieram propozycje i analizuję, a gówno z tego mam.

Gdybym sam umiał (jeszcze nie umiem, ale chcę się nauczyć) w marketing, czyli narzędzia typu Google Ads, Google Anatylics, Facebook Ads + programy graficzne etc, to sam bym sobie wszystko ogarnął. No, ale mam 24 lata i daje sobie trochę