Wpis z mikrobloga

@polik95: żadna nowina. jak jestem na poczcie (bo niestety mamy usługę wysyłki PP), to kuźwa o 8.00 #!$%@? a tam pełno dziadków i czekam z paczkami do prawie 10.00 aż mi ogarną, a potem co? pusto do 12.00, koleżanka pracuje na PP to sama powiedziała że 2 godzine właściwie mają wolnego.
  • Odpowiedz
@polik95: a to rząd nakazał starym robić zakupy w określonych godzinach?

oni mają wolność i mogą robić kiedy chcą.

Tobie rząd PiS zakazał robić zakupy pomiędzy 10 a 12, nie starzy ludzie.
  • Odpowiedz
@nammah: Mordo, ale prawo jest, ze nikt inny nie moze robic zakupow w tych godzinach, a nie, ze oni musza.

Ja tam im sie nie dziwie, jakby rzad wprowadzil prawo, ze wykopki moga robic zakupy tylko miedzy 20 i 22, to sam bym to ignorowal, bo nie #!$%@? mnie na tyle, zeby chodzic do sklepu tylko wtedy, kiedy jakis minister z dupy sugeruje.
  • Odpowiedz
@nammah: Głupotą jest czepiać się tych ludzi, zwłaszcza, że godziny dla seniorów są od 60 roku życia czyli nadal mnóstwo osób w tej grupie wiekowej pracuje na cały etat, jak mój tata na przykład. Co ma się zwalniać z pracy, by móc zrobić zakupy między 10-12? Trzeba się czepiać rządu, że taki idiotyzm wprowadził.
  • Odpowiedz
@polik95: kilka razy byłam ok 8-9 w sklepie,na stanie matki z dziećmi i starsze osoby. Chociaż rano to pół biedy, ale czasem jak trzeba wskoczyć po jedną rzecz o 16-17, czyli kiedy wszyscy wychodzą z pracy, to te starsze osoby w tych kilometrach kolejkach to masakra
  • Odpowiedz