Wpis z mikrobloga

Chciałbym przestrzec wszystkich, szczególnie młodych gości w po pierwszych wypłatach którzy kupują teraz być lub kupili wcześniej, zarobili trochę i trzymają. Historia się powtórzy, nie wiadomo czy za dwa dni, tydzień czy za miesiąc, ale znów #!$%@? się na plecy o 70% i bądźcie tego świadomi, kiedy dokonujecie zakupów.

Jesli jest jesteście oślepieni filmikami na YouTube, przepowiedniami słynnych instagramowych czy forumowych analityków o tym, że bitkojn będzie za milion dolarów kiedyś, to wiedzcie ze podczas ostatniej hossy było dokładnie tak samo, a skończyło się tak, że ludzie potracili całe majątki i nawet rodziny.

Jeśli chodzi o cenę bitcoina go tylko ulicy zależy żeby rosła, bitkojn nie jest ogarniany przez rząd więc oczywistym jest, że jakieś grupy kierują kursy, teraz cena zostanie napompowana na max, czyli pewnie już niedługo, a później te grubasy ustawia shorty i zarobią grube miliony a wy zostaniecie z #!$%@? w dupie na kolejne dwa lata albo i dłużej, zanim ludzie zapomną o tym walku i później zrobią to ponownie xD #btc #kryptowaluty #bitcoin
  • 18
Mi udało się w piątek na szybko wziąć tzw. Pożyczkę Internetową w Alior Banku, 20 000 zł - myślałem że ktoś zadzwoni ale decyzję dostałem wczoraj na maila i w sumie od razu miałem na koncie. Na 500plus.com kupiłem za to 0.2683 bitcoina. Tak sobie policzyłem, że na spłatę kredytu z Alior będę brał chwilówki, a na spłatę chwilówek to już zyski z Bitcoina w lutym, marcu. Śmieszą mnie ci co na
@scriptkitty: no dźwignia że niby co? Ja chcę zarabiać. Nie oszczędzać. Liczę że bitcoin będzie wysoko za dwa miesiące, teraz dzieciakom mogę kupić prezenty bynajmniej, na bitcoiny jeden kredyt, a na prezenty drugi, odkupię się w lutym jak bitcoin będzie wysoko. Teraz kupione bo widać że bitcoin jest dużo warty to warto kupować.
@kamil-wasniewski: Prawda jest taka, że to kolejny z dupy wzrost i nikt nie wie dlaczego, tak samo jak nikt nie wie dlaczego w 2017 wzrosło do 19 000$ a potem zleciało do 3 000$. Z dupy wzrosty, z dupy spadki, czysta spekulacja, równie dobrze można na wysokie euro grać i pewnie kiedyś euro będzie po 4,60 ale kiedyś też będzie po 4,20.