Wpis z mikrobloga

Jak nie robić bankowości internetowej, odcinek pierwszy.

T-mobile bankowe od kilku miesięcy ogłasza migrację produktów do @AliorBankSA . Szumne zapowiedzi, planowanie i... wybrali 'black weekend'. Co to znaczyło dla klientów? Brak dostępu do konta, do płatności internetowych, do blika. Działały jedynie karty i bankomaty. Tak, dokładnie - w ten jeden weekend w roku kiedy wszyscy kupują przez internet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po tak skrzętnie przygotowanej akcji migracji coś poszło nie tak i proszą o klientów o nielogowanie się do systemu (bo i tak nie działa)... Tak więc mam konto osobiste, mam konto oszczędnościowe, ale nie mam do niego wglądu i nie wiem kiedy będę miał. Koniec miesiąca, pewnie wpadnie wypłata ale również o tym się nie dowiem.

Infolinia milczy, fanpage milczy.

@AliorBankSA @T-Mobile_Polska #bankowosc #finanse #kontobankowe #aliorbank #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank
Pobierz
źródło: comment_1606725025nA43B1G2SR6lmVBfoxS4Vy.jpg
  • 19
@OsSikorskiego: @ATAT-2: Jestem w tej samej sytuacji, prywatne w t-mobilebankowe i firmowe w alior bank. Wszystkie informacje były zawarte we wcześniej przesyłanej notce, że właśnie tak to będzie działało. Bez żadnych problemów póki co.
nie zrozumiem zakładania kont w takim czymś, to jak mieć abonament tel. w samych swoich.


@oficjalniemartwa: Konto zakładałem w Alior Sync, który dopiero potem przekształcił się w T-mobile bankowe. Mieli bezkonkurencyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych i darmowe wypłaty z każdego bankomatu na świecie (jak jeszcze to standardem nie było).

@kwiatosz wszystko za darmo pod warunkiem wykonywania comiesięcznych transakcji i regularnych wpływów na konto?


@oficjalniemartwa: Regularny wpływ na chyba 2k. Czy to