Wpis z mikrobloga

Często widuję na tych tagach wzmianki o tym że to wzrost jest przyczyną niepowodzeń w relacjach z kobietami i zgadzam się że w przypadku gdy facet ma 165 cm wzrostu lub mniej to może mieć duży problem, ale chciałbym coś wyjaśnić
Skąd się w takim razie biorą faceci ze wzrostem poniżej średniej, mało atrakcyjni fizycznie tzn. około 170cm z zajebistymi laskami?
Odpowiedź: są pewni siebie i nie mają kompleksów. Nikt nie chce się wiązać z osobą z kompleksami i brakiem pewności siebie czy to mężczyzna z kobietą czy to kobieta z mężczyzną. Taka relacja to droga przez mękę, często chorobliwa zazdrość, albo ciągłe jęczenie o tym jak to mnie los pokarał małym wzrostem czy czymkolwiek innym. Robienie z siebie ofiary nie pomoże w relacjach z innymi ludźmi. Na forach często można przeczytać że dużej części kobiet nie przeszkadza że w szpilkach są wyższe od swojego faceta, ale to faceci robią z tego tytułu problemy.
Zauważyliście też że większość dyskusji na temat wzrostu u faceta kończy się na przykładach niskich fighterów kiedy to sobie radzili z wyższymi przeciwnikami? Tu wychodzą pewne ograniczenia umysłowe niektórych ludzi. Nie żyjemy już w czasach jaskiniowców kiedy musieliśmy być nie wiadomo jak silni i wysocy żeby obronić rodzinę przed niebezpieczeństwem. Zapytacie mnie pewnie "co zrobię jeśli ktoś niższy, ale wytrenowany napadnie mnie i moją dziewczynę?"
Też prosta odpowiedź: spryskam gazem i zadzwonię na policję. Nie będę przecież sobie rąk brudził bo ktoś zechciał sobie szukać zaczepki, a miejsce na ziemi dla takich elementów oczywiście jest. Czy ktoś kto ma 165 cm mógłby zrobić tak samo w stosunku do gościa 194 cm wzrostu? Chyba nie muszę odpowiadać.
Nie rozumiem też dlaczego stawiacie te 190cm+ na piedestale, tak jakby to był czynnik decydujący o życiu lub śmierci, jakaś mityczna moc która sprawi że wszystkie cipki będą mokre.
Nie rozumiem też po co traktujecie zdobycie dziewczyny jako jakieś niebywałe osiągnięcie przez które wasze życie będzie lepsze. Nie będzie lepsze dopóki nie nauczycie się być szczęśliwi jako signle. Życie z człowiekiem depresją nie jest zbytnio dobrą opcją.
Nie rozumiem też wpisów w których faceci płaczą że nikt ich nie pokocha, że zawsze będą przegrywami. Pamiętajcie że to kobieta potrzebuje męskiej ręki, a nie mężczyzna damskiej. Może od razu podejdź do laski i jej powiedz "będę płakusiał bo mnie nikt nie kochusia, chcesz się zaopiekować drugą cipką?"
I jeszcze tak na koniec. Jak patrzę na wpisy spod tagu przegryw, blackpill, redpill itd to sobie wyrywam włosy z głowy. Chciałbym znać genezę #!$%@? mężczyzn z pokolenia millenialsów.
I jeszcze bardzo fajny temat jakim są spermiarze. Dla kobiet ktoś taki jak spermiarz nie jest w żaden sposób atrakcyjny i normalnemu facetowi jest bardzo łatwo się wyróżnić na tle takich ludzi. Wbrew pozorom ogarniętych, zdrowych psychicznie facetów jest o wiele mniej niż ogarniętych lasek. Jak chcesz sprawdzić to załóż tindera na kobiecy profil i zobacz co się będzie działo. Dostaniesz 200 polubien w 24h, a do rozmowy będzie się nadawać może 1% z tego. Jak ja zakładałem tindera żeby znaleźć sobie laskę to dostałem 40 par w 24h, z tego wszystkiego nadawało się do rozmowy 10 par, potem wyszły z tego 3 spotkania i na końcu 1 długi związek. Te 10 par które miałem to były bardzo ogarnięte dziewczyny. Od razu mówię że w opisie nie podałem swojego wzrostu (194cm)

Takie moje luźne przemyślenia, może chaotycznie napisane, ale to co czytam na tych tagach zrobiło mi niezłą sieczkę z mózgu.
Bądźcie dalej zdesperowanymi spermiarzami, a normalni faceci nawet z brzydką mordą będą mieli więcej wolnych lasek do wyboru.
#wzrost #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #redpill
  • 42
  • Odpowiedz
Skąd się w takim razie biorą faceci ze wzrostem poniżej średniej, mało atrakcyjni fizycznie tzn. około 170cm z zajebistymi laskami?


@tomo1111: No są też ludzie bez rąk i nóg z zajebistymi laskami ale co z tego? To są wyjątki i nie twórzmy z nich reguły ktoś kto jest niski i brzydki będzie miał o wiele ciężej od wysokiego przystojniaka. Myślisz że skąd te kompleksy niskich facetów się biorą z powietrza? Czy
  • Odpowiedz
@YuNgBrAtZ: Ja mówię to co widzę wśród znajomych, którzy mordy mają różne od zajebistych przez przeciętne, ale nie turbo krzywe. Większość zarabia lekko ponad średnią krajową, albo trochę poniżej. Wszyscy mają laski które też pracują i myślą o rodzinach.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem też po co traktujecie zdobycie dziewczyny jako jakieś niebywałe osiągnięcie przez które wasze życie będzie lepsze


@tomo1111: aaa, mamy to!!! just be single bro!!!

Nie rozumiem też wpisów w których faceci płaczą że nikt ich nie pokocha, że zawsze będą przegrywami. Pamiętajcie że to kobieta potrzebuje męskiej ręki, a nie mężczyzna damskiej. Może od razu podejdź do laski i jej powiedz "będę płakusiał bo mnie nikt nie kochusia, chcesz
xVolR - > Nie rozumiem też po co traktujecie zdobycie dziewczyny jako jakieś niebywał...

źródło: comment_1606701465NkUE4xs7zJaxQN8GPZ9uYq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xVolR: Nie mówię o nie pokazywaniu emocji, a o panowaniu nad emocjami. Myślisz że będziesz atrakcyjny dla laski jak będziesz płakał w kącie bo nie masz 190cm i masz krzywy nos? Myślisz że jak się popłaczesz po śmierci ojca przy swojej lasce to cię rzuci po jesteś #!$%@?? Nie popadajmy w skrajności.

Laski chcą jednego, myślą drugie, robią trzecie. Wykresy z incels.wiki mnie nie interesują, a to co mówię to są
  • Odpowiedz
Wykresy z incels.wiki mnie nie interesują, a to co mówię to są obserwacje z poza internetu


@tomo1111: ty myślisz że ten wykres sobie po prostu tak o narysowali? XD

Stulp et al (2013) used a sample of 5782 North American speed-daters making 128,104 choices to determine preferences for partner height and how height influenced the formation of a match. They found that women were most likely to choose a speed-dater 25
  • Odpowiedz
@tomo1111: Niski wzrost wyniszcza cię w każdej sekundzie i mocno odbija się na produkcji hormonów, nigdy nie czujesz się jak mężczyzna i nigdy nie będziesz naprawdę szczęśliwi, przez wzrost dostajesz na start potężne punkty karne do życia i większość nie jest tego w stanie odrobić bez posiadania innych cech na wysokim poziomie.
Nawet po mordzie widać jaki masz wzrost i dostajesz karę od życia w postaci braku par, no ale ty
  • Odpowiedz
@tomo1111: ale sam zauważyłeś, że laski chcą dobrodziejstwa wynikającego z patriarchatu typu "męska ręka", a jednocześnie masz ich nie ograniczać, bo generalnie jest im fatalnie w krajach wysoko rozwiniętych. A faceci z depresją właśnie jak mówisz są: niepotrzebni, słabi i najlepiej jak się odezwą już jako ogarnięci ludzie, żeby kobieta mogła przyjść na gotowe. Nawet mi nie chodzi o chada tylko o takiego randoma, który samemu pokona nienawiść do siebie, której
  • Odpowiedz
Od razu mówię że w opisie nie podałem swojego wzrostu (194cm)


@tomo1111: No tak! Bo ktoś kto ma 165 cm wzrostu, jeśli również nie będzie go podawał to też otrzyma ten sam efekt!
Just be a subhuman manlet, bro!
  • Odpowiedz
Od razu mówię że w opisie nie podałem swojego wzrostu (194cm)

@tomo1111 o naiwny kumpela opowiadała mi że typów bez podanego wzrostu porównuje z innymi widocznymi rzeczami na zdjęciu. Znaki samochody rowery i tak dalej.
Masz sporo racji wzrost to nie wszystko ale zajebiście ułatwia :)
  • Odpowiedz
dyskusja z tymi ludźmi nie ma sensu.


@choochoomotherfucker: Bo "blackpill" to prawda, a ty nie umiesz tego zaakceptować i cały czas mu zaprzeczasz? Zresztą gdyby naprawdę to co mówi "blackpill" było nieprawdą, to by nikt nie narzekał na to że jest brzydki albo niski, a tagi typu "przegryw" świeciły by pustkami.
  • Odpowiedz
ale sam zauważyłeś, że laski chcą dobrodziejstwa wynikającego z patriarchatu typu "męska ręka", a jednocześnie masz ich nie ograniczać, bo generalnie jest im fatalnie w krajach wysoko rozwiniętych


@cobbykingston: Bo laski potrzebują wsparcia męskiej ręki i tyle, kobieta może być niezależna, ale i tak w głębi duszy wolałaby stać u boku zaradnego faceta z myślą że jest przy nim bezpieczna.

w 90% przypadków mężczyzna jest wyższy od kobiety

@xVolR: To
  • Odpowiedz
@tomo1111: Szczerze to dopiero teraz przeczytałem ten twój wysryw w całości. Nic z niego nie wynika ciekawego, tylko jakieś naiwne kawałki. Poza tym:

Nie rozumiem jaki problem mają niscy faceci

Mam 194cm

No nie bez powodu nie rozumiesz skoro jesteś bardzo wysoki jak średnia w Polsce wynosi około 178cm. No i poza tym nie umiesz się postawić w ich sytuacji.

normalni faceci nawet z brzydką mordą będą mieli więcej wolnych lasek
  • Odpowiedz
moja perspektywa to nie jest perspektywa laski 160-170 cm wzrostu

@tomo1111: Aha. I co to ma do rzeczy? Tysiące razy było tu udowadniane że czym kobieta niższa, tym wyższego partnera pragnie. Dla kobiety wysoki to nie jest gość który będzie od niej wyższy, tylko ktoś kto będzie od niej znacznie wyższy. Tak więc i kobiety nawet 150-160cm chcą gościa który będzie miał chociaż te 178-179cm, a to jest już średnia i
  • Odpowiedz