Wpis z mikrobloga

Często widuję na tych tagach wzmianki o tym że to wzrost jest przyczyną niepowodzeń w relacjach z kobietami i zgadzam się że w przypadku gdy facet ma 165 cm wzrostu lub mniej to może mieć duży problem, ale chciałbym coś wyjaśnić
Skąd się w takim razie biorą faceci ze wzrostem poniżej średniej, mało atrakcyjni fizycznie tzn. około 170cm z zajebistymi laskami?
Odpowiedź: są pewni siebie i nie mają kompleksów. Nikt nie chce się wiązać z osobą z kompleksami i brakiem pewności siebie czy to mężczyzna z kobietą czy to kobieta z mężczyzną. Taka relacja to droga przez mękę, często chorobliwa zazdrość, albo ciągłe jęczenie o tym jak to mnie los pokarał małym wzrostem czy czymkolwiek innym. Robienie z siebie ofiary nie pomoże w relacjach z innymi ludźmi. Na forach często można przeczytać że dużej części kobiet nie przeszkadza że w szpilkach są wyższe od swojego faceta, ale to faceci robią z tego tytułu problemy.
Zauważyliście też że większość dyskusji na temat wzrostu u faceta kończy się na przykładach niskich fighterów kiedy to sobie radzili z wyższymi przeciwnikami? Tu wychodzą pewne ograniczenia umysłowe niektórych ludzi. Nie żyjemy już w czasach jaskiniowców kiedy musieliśmy być nie wiadomo jak silni i wysocy żeby obronić rodzinę przed niebezpieczeństwem. Zapytacie mnie pewnie "co zrobię jeśli ktoś niższy, ale wytrenowany napadnie mnie i moją dziewczynę?"
Też prosta odpowiedź: spryskam gazem i zadzwonię na policję. Nie będę przecież sobie rąk brudził bo ktoś zechciał sobie szukać zaczepki, a miejsce na ziemi dla takich elementów oczywiście jest. Czy ktoś kto ma 165 cm mógłby zrobić tak samo w stosunku do gościa 194 cm wzrostu? Chyba nie muszę odpowiadać.
Nie rozumiem też dlaczego stawiacie te 190cm+ na piedestale, tak jakby to był czynnik decydujący o życiu lub śmierci, jakaś mityczna moc która sprawi że wszystkie cipki będą mokre.
Nie rozumiem też po co traktujecie zdobycie dziewczyny jako jakieś niebywałe osiągnięcie przez które wasze życie będzie lepsze. Nie będzie lepsze dopóki nie nauczycie się być szczęśliwi jako signle. Życie z człowiekiem depresją nie jest zbytnio dobrą opcją.
Nie rozumiem też wpisów w których faceci płaczą że nikt ich nie pokocha, że zawsze będą przegrywami. Pamiętajcie że to kobieta potrzebuje męskiej ręki, a nie mężczyzna damskiej. Może od razu podejdź do laski i jej powiedz "będę płakusiał bo mnie nikt nie kochusia, chcesz się zaopiekować drugą cipką?"
I jeszcze tak na koniec. Jak patrzę na wpisy spod tagu przegryw, blackpill, redpill itd to sobie wyrywam włosy z głowy. Chciałbym znać genezę #!$%@? mężczyzn z pokolenia millenialsów.
I jeszcze bardzo fajny temat jakim są spermiarze. Dla kobiet ktoś taki jak spermiarz nie jest w żaden sposób atrakcyjny i normalnemu facetowi jest bardzo łatwo się wyróżnić na tle takich ludzi. Wbrew pozorom ogarniętych, zdrowych psychicznie facetów jest o wiele mniej niż ogarniętych lasek. Jak chcesz sprawdzić to załóż tindera na kobiecy profil i zobacz co się będzie działo. Dostaniesz 200 polubien w 24h, a do rozmowy będzie się nadawać może 1% z tego. Jak ja zakładałem tindera żeby znaleźć sobie laskę to dostałem 40 par w 24h, z tego wszystkiego nadawało się do rozmowy 10 par, potem wyszły z tego 3 spotkania i na końcu 1 długi związek. Te 10 par które miałem to były bardzo ogarnięte dziewczyny. Od razu mówię że w opisie nie podałem swojego wzrostu (194cm)

Takie moje luźne przemyślenia, może chaotycznie napisane, ale to co czytam na tych tagach zrobiło mi niezłą sieczkę z mózgu.
Bądźcie dalej zdesperowanymi spermiarzami, a normalni faceci nawet z brzydką mordą będą mieli więcej wolnych lasek do wyboru.
#wzrost #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #redpill
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aha. I co to ma do rzeczy? Tysiące razy było tu udowadniane że czym kobieta niższa, tym wyższego partnera pragnie. Dla kobiety wysoki to nie jest gość który będzie od niej wyższy, tylko ktoś kto będzie od niej znacznie wyższy.

@Teutonic_Reich
Dla niskich kobiet, tak wysoki chłop jak ja jest po prostu "nie wygodny" przez zwykłe niedopasowanie fizyczne. Wyobrażasz sobie dziewczynę 160 cm 45-50 kg wagi i chłopa 194 cm 90-95
  • Odpowiedz
ale one są #!$%@? xD

@2-aminopirydyna e tam my lubimy duże cycki i z uwagą wpatrujemy się w fotki w luźnych ubraniach próbując domyślić się pushup czy nie (wiem nie wszyscy) a one lubią wysokich :)
  • Odpowiedz
Wyobrażasz sobie dziewczynę 160 cm 45-50 kg wagi i chłopa 194 cm 90-95 kg wagi


@tomo1111: Tak. Widuje takie pary na ulicy czasami, no może chłop nie jest taki wysoki, ale zawsze znacznie wyższy, zazwyczaj te 180cm niebieski co potwierdza to co powiedziałem wcześniej, czyli niska kobieta też woli kogoś powyżej średniej. Par równy-równa czy lekko wyższy widuje bardzo rzadko.

Z mojej perspektywy

niskich dziewczyn które idealnie się nadają na
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Wykres mówi swoje, a w rzeczywistości masa niskich typów chodzi z fajnymi laskami. Skoro ten wykres ci pomaga w akceptacji samego siebie to spoko, nie mam nic do tego, ale nie wmawiaj innym że nie mogą mieć laski bo są za niscy.
@banciur: Ej, mów za siebie. Ja wolę duże tyłeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomo1111:

rzeczywistości masa niskich typów chodzi z fajnymi laskami

Nie masa, tylko wyjątki. W rzeczywistości to dużej większości niskich gości nie zauważasz nawet na co dzień, zresztą wielu żyje w schemacie praca-dom i tylko przemyka po ulicach, a ty widzisz tylko to co chcesz. Wielu takich niskich siedzi na wykopie.

Skoro ten wykres ci pomaga w akceptacji samego siebie
  • Odpowiedz
@tomo1111: Jakie znowu rzucanie się? Kłamiesz że powiedziałem coś czego nie powiedziałem, sugerujesz mi że jakieś dane pomagają mi w akceptacji siebie, więc odpowiadam ci, a nie rzucam się. Tak jak napisała ta laska że:

dyskusja z tymi ludźmi nie ma sensu.

To dyskusja z takimi jak ty nie ma sensu. Dodatkowo piszesz o #!$%@? millenialsów, a pewnie sam nim jesteś. Ile niby masz lat?
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Jestem millenialsem i nie jestem typową cipą która płacze bo ma krzywy nos, albo odstające ucho.
Teoretycznie powinienem być przegrany bo mam swoje "defekty", ale ja mam duży dystans do takich rzeczy. Ten komentarz od różowego że nie warto z wami dyskutować to tylko pokazuje jak was widzą kobiety. Może tu jest problem, a nie w tym magicznym wzroście? Ostatni mój wpis pod tym tematem, niech się dzieje co
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna zależy jak to odczytasz. Czy każdy odstawia Blade runnera na każdym zdjęciu wiadomo że nie ale ze duża część mężczyzn zwraca w #!$%@? uwagi na rozmiar biustu to tego twierdzenia będę bronił do upadłego :)
  • Odpowiedz
Odpowiedź: są pewni siebie i nie mają kompleksów. Nikt nie chce się wiązać z osobą z kompleksami i brakiem pewności siebie czy to mężczyzna z kobietą czy to kobieta z mężczyzną.


@tomo1111: Robisz typowy poznawczy błąd, zakładasz coś z góry. Tutaj, że każdy niski facet użala się nad sobą w życiu codziennym i przez to ma problem ze znalezieniem sobie kogoś. A to tak nie działa. Niscy są po prostu
  • Odpowiedz
@tomo1111: byłam raz na randce z chłopakiem, który stwierdził że drugiej nie będzie, bo nie czuje się komfortowo przy mnie na obcasach. A ja jakoś strasznie wysoka nie jestem :D
  • Odpowiedz