Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uważajcie Mirki czego w życiu sobie życzycie bo jak się spełnią marzenia to może się okazać, że potem zostanie tylko pustka.
Jest mi tak źle i boje się następnych tygodni bo może się to źle skończyć. Nawet nie mam się komu wygadać bo mi wstyd.
Dlatego piszę tu.
Do tej pory po dwóch dużych zawodach miłosnych prowadziłem totalnie puste życie. Na nic nie czekałem, było mi w sumie dobrze samemu. Pogodziłem się z tym, że nie znajdę kobiety która będzie mi odpowiadała na tyle żeby zbudować coś więcej. Oddałem się pracy, kariera zaczęła nabierać dużego rozpędu. Finansowo jestem ustawiony jeżeli nie zaliczę jakiejś wpadki, a nie skończyłem jeszcze 30lat. Dbam o siebie, mam własny dom, szukam nowego samochodu o jakim zawsze marzyłem. Partnerek miałem dużo. W sumie byłem bardzo #wygryw do listopada tego roku. Bo wtedy zacząłem pisać z laską, która była zawsze moim cichym pragnieniem, ideał, jedyne 10/10 jakie znam.
Okazało się że jakiś czas temu rozstała się z narzeczonym. No to pomyślałem, że lepiej być nie może. Z gadki przez tel wyszły spotkania. Była regularnie u mnie na noc, kilka razy w tygodniu. Wszystko było super. Do czasu. Wróciły jej #feels do byłego. Nie powiedziała tego wprost, ale też nie zaprzeczyła jak zapytałem. Poza tym czuje się takie rzeczy.
Nie wiem co mam teraz robić. Dalej próbować ją do siebie przekonać, walczyć o to żeby o nim zapomniała? Czy od razu olać temat i nie ryzykować bycia totalnie rozwalonym psychicznie przez długi czas jak nie wyjdzie. Już dwa razy byłem w takiej sytuacji i strasznie przechodzę psychicznie takie rzeczy. Co radzicie? Ryzykować? Czy zagrać bezpieczną kartę i ratować to co zostało z poukładanej głowy? Dodam tylko że mocno obniżyłem dawkę antydepresantów, żeby móc dochodzić podczas sexu. Zjazd po antydepresantach w połączeniu z traumą może być trochę niebezpieczny.
#feels #tfwngf #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc3d8c71831d2000bfc11a8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: JEstes po prostu glupi jestli ladujesz sie w kobiety ktore swiezo konczyly powazne zwiazki. Bo to jak proba stania na jednej nodze na jachcie podczas sztormu.
Tak czy siak tutaj raczej nikt Ci nei pomoze. NIkt jej nie zna. NIkt nie wie dlaczego sie rozstali. NIkt nie wie co ona czuje do Cibie.
Zrob tak abys byl zgodny z soba. Dlatego jak ja cos czuje do laski to zawsze
  • Odpowiedz