Wpis z mikrobloga

Mam zamiar kupić PS3 z 2 oryginalnymi padami, slima 250gb za 350 zł. (Chyba cena spoko). Jak wygląda ogrywanie tytułów z PS2? No i jak ceny tych gierek w psn store. Wiem, że jest lista gier które z PS2 które da się odpalić na PS3. Przy okazji chce ograć kilka exclusivów z Ps3 takich jak MGS4 czy Uncharted. Jak macie coś jeszcze do polecenia to można pisać. No i jak to jest z grami z PSP. Też jest jakaś lista, czy tutaj już musiałbym kupić PSP/PSVita/PSTV?
#playstation3 #playstation #gry #konsole
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LubieSzaszylkiZLublina: a to nie kwestia downgradeu softu?

@vito-zac: nie, bo zdaje się tylko wersja 80GB była "przejściowa", czyli tam upgrade zabrał kompatybilność. Nowsze już wyłaziły bez obsługi PS2.
Piszę z pamięci, mogę się mylić.

@LubieSzaszylkiZLublina: @vito-zac: Nie wiem jak teraz ale słyszałem o kategorii PS2 Classics na PSN. Nie wiem jak to wygląda teraz, dlatego dopytuje

@Dupazbita: w sensie chcesz normalnie płacić za gry z PS2? Szczerze
@LubieSzaszylkiZLublina: PS2 mam. Problemem jest to, że mój monitor nie obsługuje AV. Przejściówka z AV na HDMI to raczej słabe rozwiązanie, a monitor i tak nie ogarnia rozdzielczości Ps2. TV mam, ale input lag jest taki, że po 2 minutach rezygnuje z gry. No i nie wiem jak upscalowanie na PS3 podejrzewam, że lepiej to wychodzi niż na Ps2.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LubieSzaszylkiZLublina: PS2 mam. Problemem jest to, że mój monitor nie obsługuje AV. Przejściówka z AV na HDMI to raczej słabe rozwiązanie, a monitor i tak nie ogarnia rozdzielczości Ps2. TV mam, ale input lag jest taki, że po 2 minutach rezygnuje z gry. No i nie wiem jak upscalowanie na PS3 podejrzewam, że lepiej to wychodzi niż na Ps2.


@Dupazbita: mam jedną grę na ps2 kupioną w psn. Wygląda raczej
@LubieSzaszylkiZLublina: Tak. Na CRT grając nie miałem nic takiego. Przejściówka na AV to wygląda tak jak "wtyczka do jacka" rozchodząca się na 3 żeńskie. Podejrzewam, że w nowych tv standard. Generalnie masakra straszna, TV to jakiś Thomson dodawany za 1zł w promocji Orange, więc się nie dziwię. Dlatego szukam alternatywy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dupazbita: żaden z moich tv (Toshiba i samsung, ale starsze, ok 8-10 letnie) nie mają takich efektów. Poza tym na LCD słabo to wygląda, może, jak masz miejsce, weź jakiegoś CRT, można często za darmochę dostać, bo zalegają po piwnicach. Sam trzymam stary 14" do retro konsol.
@LubieSzaszylkiZLublina: Mam starego CRTka który stoi w moim pokoju, ale przeprowadzając się po prostu nie kalkulowało mi się zabierać go specjalnie zeby raz na rok odpalić. Raczej pewnie zależy od szczęścia i marki. Jakby się wzięło mantę, albo inny niskobudżetowy telewizor to pewnie by to samo występowało. Dlatego raczej informacyjnie pytam jak to wygląda na Ps3 z obsługą gier z Ps2. W 3-4 pewnie bym pograł z ps2 o ile są