Wpis z mikrobloga

@Kingside: Ziomuś, idź o weta, jak jesteś z Wrocka to mogę pogadać ze znajomą żeby wpadła. Jemu trzeba badań, leków, dobrego jedzonka (żadnego mleka :P) i spokoju :P.
  • Odpowiedz
@Kingside: Broń Boże nie dawaj mleka bo koty nie tolerują laktozy i jeszcze może mieć bardzo duże rozwolnienie. Idź z kotem do dobrego weterynarza, trzeba mu zrobić badania, dać leki no i odpowiednią karmę.
Nie kupuj żadnych Whiskasów, Kitekatów czy Royal Caninów itp. bo one zawierają "aż" 4% zwierzęcych produktów ubocznych w postaci zmielonych pazurów itp. i bardzo dużą ilość zboża. Poczytaj sobie o tym w internecie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Olivia: moje "stare koty" piły mleko jak głupie i ani zaropiałych oczu ani osowienia. To pier*olenie debili co wszystko bio dobre a cała reszta be.
  • Odpowiedz
@Kingside: Powodzenia i szacunek. To gdzieś na dolnym Śląsku? Bo ostatnio w okolicy mojego domu jakiś c*** podobnie umaszczone podrzuca już 2 rok z rzędu całe mioty i teraz każdy w sąsiedztwie ma minimum jednego kota xD W tym roku praktycznie się z nim minąłem bo widziałem jak odjeżdża tylko nie zauważyłem rejestracji. Mam nadzieję że za rok też przyjedzie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz