Wpis z mikrobloga

ale w szkole miałem parcie na słuchanie ciężkiej muzyki na siłe, doszedłem do death metalu i zacząłem się wracać, teraz nawet rocka nie słucham, jakaś alternatywa, lo-fi, ogólnie lekkie brzmienia
nawet wspominkowo do tych zespołów nie wracam, może czasem frontside, ale najczęściej to do zwykłego rocka, co najwyżej nu-metalu

śmieszy mnie jak bardzo chciałem się wyróżniać czy tam wpasować w jakąś grupę xD

długo mi jeszcze zejdzie z usunięciem tych zespołów z topki, bo słucham dość różnej muzyki obecnie i następne pozycje, których obecnie słucham zaczynają się od 1000

#gownowpis #lastfm #wyznaniezdupy
w.....f - ale w szkole miałem parcie na słuchanie ciężkiej muzyki na siłe, doszedłem ...

źródło: comment_1606589541rbQutGfCQo5RigHP6js5EJ.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@wewerwe-sdfsdfsdf: cytując wikipedię:

Black metal is an extreme subgenre of heavy metal music. Common traits include fast tempos, a shrieking vocal style. heavily distorted guitars played with tremolo picking, raw (lo-fi) recording, unconventional song structures, and an emphasis on atmosphere.


zazwyczaj black metal to #!$%@?, może pomyliło ci się z jakimś doom metalem xd
  • Odpowiedz
jakaś alternatywa, lo-fi, ogólnie lekkie brzmienia


@wewerwe-sdfsdfsdf: imo niech każdy słucha co tam chce, i tak propsuje twój gust bo słuchasz coś innego niż przeruchany w radiu pop, mnie taka muzyka trochę nudzi ale co kto lubi
  • Odpowiedz