Wpis z mikrobloga

#bieganie #grupybiegowe #watahalaczynasbieganie #poprostubiegnij #biegam #biegambokochamtenstan #biegaczeodpierwszegokrokudometywidoku #bieganiepl #oszustwo #ciekawostkisportowe

Mam pytanie do tych nieco szybszych biegaczy, czy jest możliwe przez cały rok walić co 2 dni niemal wszystkie treningi 5 km po 18 minut. Czasem 10 km poniżej 40 minut? Jest jeden taki gościu, który ciągle je wrzuca i w końcu nabrałem podejrzeń że może ściemniać. Co relację to zdjęcie tej swojej gęby z dokładnie taką samą miną jakby miał od urodzenia. Nic albo prawie nic nigdy nie opisze tego treningu, choć 99,999% biegaczy szalało by ze szczęścia o takie wyniki. teraz niedawno robił półmaraton w 1:19:XX. Na enduhub tylko 10 km w 42 minuty. No kur.a ewidentnie coś jest nie tak!

To jest tak durne że nie szkoda mi na to czasu, wręcz mnie ciekawi czy są ludzie którzy naprawdę tak biegają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zamieszczę tu jego zdjęcia ale... mogę na priv jeśli ktoś z was jest w jednej z tych grup ( ͡° ͜ʖ ͡°) No według mnie koleś chory psychicznie, niedowartościowany, w tym wojsku musiało mu totalnie odwalić.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jezus_cameltoe:

Trening gdzie biegasz odcinki 5km bardzo mocno nie ma sensu ale jak najbardziej jest wykonalny. Znaczy to zasadniczo chyba nawet nie jest trening, bo trening powinien rozwijać. No chyba że ten gość jest na poziomie sub 16min/km to wtedy to może mieć sens. Sam znam gościa który biega tylko mocno w granicach 4:00/km lub szybciej, a na 10km nie zejdzie poniżej 37min na zawodach

Bardzo mocni zawodnicy swoje luźne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jezus_cameltoe: jest możliwe. Mam znajomego.co kiedyś biegał zawodowo. Teraz jak biega rozbiegania to 20km robi poniżej 1.20h. na 10km miał chyba 32-33min.
  • Odpowiedz
@uhauha: Ale biega rozbiegania a co rozumiem @jezus_cameltoe to koleś n--------a wszystkie treningi tym samym tempem na 5/10 km

I mi nie pierdzielcie bo nawet zawodowcy nie latają wybiegań po 20 sekund wolniej niż latają połówkę/maraton w moment by się zajechali.

@jezus_cameltoe czyżby o Pana admina tej grupy Ci chodziło ? :D
  • Odpowiedz
@uhauha: No właśnie tak rozumiem @jezus_cameltoe, że koleś lata ciągle to samo na treningach jakieś mega wyniki a enduhub g---o pokazuje (co jak każdy trochę biegający i startujący wie to taki piękna przeglądarka kto jak śmiga)
  • Odpowiedz
Mówisz o gościu z pewnej grupy biegowej na FB?


@Mr_Beniz: z kilku, podałem je w tagach, na pewno jest w 3 i 6j patrząc na tagi. Nie mogę podać tu nazwiska ani zdjęcia ale... mogę na priv wtedy jak ten ktoś poda to złamie prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a skąd wiesz że ma prawdziwe dane na facebooku?


@szczypek45: nie wiem, tu masz rację, raz jeden kolo był pod innym imieniem i nazwiskiem ale się przyznał bo chodziło mu o bloga żeby nie dostawał jobów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe na grupach na fb są różne zjeby i wielu pozerów. Ale w świecie szybkich biegaczy takie biegi wcale szybkie nie są, zawodowcy biegają maraton poniżej 3:00/km A tutaj mowa o marnych 18min na pione
  • Odpowiedz