Wpis z mikrobloga

Ludzie, którzy hejtują "Load" zazwyczaj sami dobrze nie wiedzą, dlaczego to robią. Tak się przyjęło, że trzeba psioczyć i już, bo wielki metalowy zespół śmiał nagrać coś trochę innego, zamiast wiecznie tłuc thrasha na jedno kopyto.

Pod względem muzycznym "Load" jest po prostu znakomity i nawet się nie kłóćcie. Jakby inna grupa nagrała i wydała takie rzeczy jak "Until It Sleeps", "King Nothing" czy "The Outlaw Torn", to by przeszła do historii. A do Metalliki wieczne pretensje. Ha tfu na takich fanów muzyki od siedmiu boleści, którzy w ciasnych umysłach nie są w stanie zmieścić niczego poza thrashem, albo w ogóle nie mają swojego gustu i ich zdanie jest dyktowane przez to "co ludzie powiedzą".

"Bleeding Me" według mnie należy do najlepszych utworów Metalliki w historii, a na pewno jest jednym z najbardziej niedocenianych. Może się owszem komuś nie podobać, każdy ma swój gust i ja to szanuję. Ale wywalać coś takiego na śmietnik tylko dlatego, że taka moda albo że nie jest thrashem, to grube nieporozumienie.

#muzyka #metallica #metal #rock #90s
xniorvox - Ludzie, którzy hejtują "Load" zazwyczaj sami dobrze nie wiedzą, dlaczego t...
  • 39
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xniorvox: to już nie może się komuś meta nie podobać bo byli nudni? Dla mnie np black album jest w #!$%@? nudny, a większość numerów stamtąd mnie irytuje. Z BA, Load i Reload złożyłbym sobie krótki fajny album bo reszta mi się nie podoba.

I nie, nie jestem maniakiem jednego gatunku, nie mam problemu aby kończąc ostatnie Evildead włączyć coś Klausa Schulza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@xniorvox: ten zespół to jest fenomen jakich mało, #!$%@?, w 3 lata zrobili taki zajebisty progres jak mało który zespół, od killem all do Master of puppets z rozbudowanymi aranżacjami, ciekawymi tekstami, gdzie każdy utwór się totalnie nie nudzi, nie chce się go przewijać dalej, MoP trwa jakieś 8-9 minut a sprawia wrażenie że trwa 4. Następny And Justice for all, zajebiscie surowy album, peak #!$%@? zespołu, na każdym utworze James
@xniorvox: Ja jestem gdzieś po środku. Śmieszy mnie hejt z powodu, że to nie metal. Szanuję zespół za poszukiwania muzyczne. Ale też nie zachwycam się tym albumem, bo nie jest jakiś szczególnie dobry.

Moim zdaniem jest przeładowany średnimi kawałkami. Albo raczej oba te albumy są przeładowane, bo rozpatruję to razem z ReLoad. Jak by się pozbyć przeciętniaków, to z tych dwóch płyt można stworzyć spójny, zwarty zestaw utworów na jedną bardzo