Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: To wymyślę sobie taką sytację:

1. Typ jest psycholem i ma przy sobie nóz.
2. Kto nie reagował, jest cały i zdrowy.
3. Natomiast jeden z sebixów dostaje kosę pod żebro.

Życie nie jest czarno-białe i nie można jednoznacznie pochwalić nadmiernej odwagi albo zachowawczości.
  • Odpowiedz
@Murasame: Akurat typek wyglądał, jakby nawet kuchennego noża w ręce nie trzymał. Miał też telefon w prawej dłoni. Doświadczony Sebek szybko wyczuje takiego lamusa. Poza tym z wcześniejszych prób ataku wynikało, że gość totalnie nie potrafi się bić i jeden strzał złamie go na pół. Choć oczywiście jakiś stopień ryzyka zawsze istnieje w takiej sytuacji, tu był jednak znikomy.
  • Odpowiedz
1. Typ jest psycholem i ma przy sobie nóz.


@Murasame: Pewnie w podobnej sytuacji mogłoby tak być, ale w tej konkretnej oklep spadł tak szybko, że typ pewnie nawet jak miał nóż to nie miał szans go wyjąć nawet
  • Odpowiedz
@szpongiel: szczerze to mnie nie specjalnie obchodzi spoleczenstwo, bardziej grupa ludzi, ktora jest mi najblizsza, ludzie zainteresowani tym co mam do powiedzenia i rowniez ci, ktorym to zainteresowanie okazuje. Tym sposobem buduje bardzo dobre relacje z tymi, ktorzy sa tego warci i usuwam ludzi z ktorymi nie nadaje na choc troche podobnych czestotliwosciach :D. Mozesz chciec zmienic spoleczenstwo, ale jest masa sil za tym, aby ono zostalo takie jakie jest
  • Odpowiedz
szczerze to mnie nie specjalnie obchodzi spoleczenstwo, bardziej grupa ludzi, ktora jest mi najblizsza, ludzie zainteresowani tym co mam do powiedzenia i rowniez ci, ktorym to zainteresowanie okazuje. Tym sposobem buduje bardzo dobre relacje z tymi, ktorzy sa tego warci i usuwam ludzi z ktorymi nie nadaje na choc troche podobnych czestotliwosciach :D. Mozesz chciec zmienic spoleczenstwo, ale jest masa sil za tym, aby ono zostalo takie jakie jest i jeszcze bardziej
  • Odpowiedz