Wpis z mikrobloga

@kamilek98PL: Dokładnie mówi o tym żeby nie inwestować i cała książka jest poświęcona tym na ile sposobów wyrucha cie rynek, brokerzy, maklerzy, naganiacze itd.


nie neguję wartości merytorycznej, bo nie wiem, kim jest autor, ale #!$%@?, ten tytuł...


@fegwegw: jeden z lepszych merytorycznych twórców na youtube. Polecam jego serie "Pamiętniki z kryzysu"

@powaznyczlowiek: @Student_AWAS: @GodBlessAmerica: Jakby ktoś chciał bardziej zapoznać z filozofią tej książki to ten wywiad
Przez pierwszy miesiąc wszystko spoko, a potem problemy na czele z perełkami typu AQT.


@KochanekAdmina: ale czekaj, #!$%@? się w AQT bo "SUSZA, W TELEWIZJI MÓWILI!!!!1111" to nie jest, i nigdy nie było inwestowanie :)
@KochanekAdmina: takie osoby są same sobie winne. Jak kupujesz coś bo naganiają więc na pewno warto, albo bo "bankrut ale fajnie sie nazywa i pewnie odbije" to mi nie żal twoich strat

Jeszcze te jazdy z ropą których tu byliśmy świadkami xD "ujemna cena, a wiadomix że ropa odbije no to wchodzę i będę bogaty!"
@KochanekAdmina: wiem, i to tłumaczy te statystyki jak to prawie każdy traci (tak przynajmniej uważam). Każdemu się zdarzy jakaś stratna transakcja, ale jeżeli wybierasz z głową, wiesz co robisz i masz jakis plan to spokojnie nadrobisz na innych pozycjach. A jak działasz na zasadzie: ropa najtańsza ever, nie rozumiem instrumentu ale pakuje się po same jajca o boże o #!$%@?...