Wpis z mikrobloga

@Student_AWAS: nie wiem na ile prawdziwa jest ta statystyka którą przytaczasz (moim zdaniem przesadzona), ale popatrz czy to na wykopie czy na bankierze - jak duzy odsetek ludzi "inwestuje" bez pomysłu i planu w jakieś spółki, bo ktoś o nich napisał że rośnie no to wejdą na górce? Potem spadnie o 50 groszy i panika, wychodzą
  • Odpowiedz
@kamilek98PL: Dokładnie mówi o tym żeby nie inwestować i cała książka jest poświęcona tym na ile sposobów wyrucha cie rynek, brokerzy, maklerzy, naganiacze itd.


nie neguję wartości merytorycznej, bo nie wiem, kim jest autor, ale #!$%@?, ten tytuł...


@fegwegw: jeden z lepszych merytorycznych twórców na youtube. Polecam jego
  • Odpowiedz
Przez pierwszy miesiąc wszystko spoko, a potem problemy na czele z perełkami typu AQT.


@KochanekAdmina: ale czekaj, #!$%@? się w AQT bo "SUSZA, W TELEWIZJI MÓWILI!!!!1111" to nie jest, i nigdy nie było inwestowanie :)
  • Odpowiedz
to nie jest, i nigdy nie było inwestowanie :)


@fegwegw: powiedz to ludziom którzy dali się naciągnąc na akcje bo na forum bankiera pisali że WJEŻDŻA NOWY ZARZĄD TERAZ TO JUŻ TO THE MOON xD Jedna z wielu pułapek rynku.

O ludziach kupujących HERTZ nawet nie wspominam jak rynek ich przetargał xD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: takie osoby są same sobie winne. Jak kupujesz coś bo naganiają więc na pewno warto, albo bo "bankrut ale fajnie sie nazywa i pewnie odbije" to mi nie żal twoich strat

Jeszcze te jazdy z ropą których tu byliśmy świadkami xD "ujemna cena, a wiadomix że ropa odbije no to wchodzę i będę bogaty!"
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: wiem, i to tłumaczy te statystyki jak to prawie każdy traci (tak przynajmniej uważam). Każdemu się zdarzy jakaś stratna transakcja, ale jeżeli wybierasz z głową, wiesz co robisz i masz jakis plan to spokojnie nadrobisz na innych pozycjach. A jak działasz na zasadzie: ropa najtańsza ever, nie rozumiem instrumentu ale pakuje się po same jajca o boże o #!$%@?...
  • Odpowiedz
@Roneth: hallo hallo. Trzeba bylo po prostu wtedy zainwestowac w odpowiedni instrument, a nie stricte cfd na rope i bylbys zarobiony. Typ byl dobry, tylko wiekszosc nie wiedziała, z czym to sie je
  • Odpowiedz