Wpis z mikrobloga

@Miszcz_Joda: to też moim zdaniem jest słabe, mam nadzieję że w tym roku chociażby ze względu na sytuację będą bardziej "wyrozumiali". Przecież to nie konkurs na najdroższy prezent
@vkzk: obawiam się, że nie. Kiedyś siedziałem cały tydzień i rysowałem motor, gość mnie wyśmiał na wykopie za to i napisał, że inni podostawali mibandy, a on jakiś brzydki rysunek. Nie umiem rysować, ale na prawdę się starałem, myślałem że chodzi o gest, no ale cóż, dlatego też nie biorę już więcej udziału w tej zabawie, wole te 50 zł przeznaczyć na karmę dla schroniska.
@Miszcz_Joda my z koleżankami losujemy sie co roku i mamy budżet DO 30 zł. A dajemy sobie super prezenty, bo szukamy na wyprzedazach i w tym jest cała zabawa. Ja tez w tamtym roku zrobilam paczke w przedziale 50-100zł i chociaz paczka ktora dostalam okazala sie niepraktyczna, to trudno. Sama bym sobie nie kupiła sombrero do smażenia jalapeno w panierce xD
@kt13: no i fajna akcje sobie robicie, bo nie wartosc sie liczy a gest. Z reszta tak szczerze, jak patrze jacy tu ludzie siedza, to nie wime czy chce komukolwiek robic prezent stad. Psy chociaz pojedza ta karme. Oczywiscie nie wszycy tu sa beznadziejni ale spotkac tu kogos normalnego czasami graniczy z cudem ¯\_(ツ)_/¯