Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie dzisiejsze, filmy z ostatnich dni /tygodni i dochodzę do wniosku.... Niestety, to są typowe objawy dla zajętych płuc. Z uwagi na to że Krzysiek 90% czasu leży organizm nie jest "wentylowany" przez co zbiera się płyn w płucach. Cukrzyca to znacznie potęguje oraz utrudnia proces leczenia i regeneracji. Konsumpcja cukru go zabija.
Do tego dochodzą warunki i temat się zamyka.
To jest chory psychicznie człowiek, "opiekuje" się nim drugi chory psychicznie człowiek. "śmierć dla jego" to kwestia max miesiąc, chyba że na dniach trafi do szpitala, ale to tylko przedłuży o kilka miesięcy jego życie, nawyków nabieranych przez kilkadziesiąt lat nie zmieni w kilka dni.
Taka rzeczywistość.... Nie chcę źle wyrokować, ale 2020 chyba zabierze kolejną legendę, obym się mylił.
#kononowicz #suchodolski #szkolna17 #patostreamy
  • 7
@adik75: i ja tak myślę. Ostatnie doświadczenia ostatecznie zniechęciły go do szpitali + to co się teraz w nich dzieje. Tak że został pewnie z miesiąc tak naprawdę. Winę za to ponosi oczywiście dewiant z Bielska, który nie dopilnował sprawy wizyty PILNEJ u odpowiedniego lekarza specjalisty na kontrolę.
@propes Konon płuca ma już zmasakrowane, dyszy i charczy na filmach od kiedy wyszedł ze szpitala, czasem ma przebłyski dawnej formy ale większość czasu leży na swym legowisku. Nawyków Ksieka już nie da zmienić, on nikogo nie słucha, pielęgniarka już została zdjęta ze stanowiska. Jestem pewny że po kolejnym pobycie w szpitalu nie wróci do Belwederu, albo zmieni miejsce zamieszkania albo DPS dla jego(co zresztą odrzucił, była taka opcja).