Wpis z mikrobloga

@malarielka: jak sobie pomyślę o tym, co musi przeżywać skrzywdzona dziewczyna, a także wiele innych ofiar, które bały się zgłosić gwałt w obawie o reakcje takie jak na screenie, to aż mnie skręca :( Mam wrażenie, że nawet jakby gwałt odbył się przy tysiącu świadków i został nagrany, to i tak zawsze znalazłyby się szuje, które wzięłyby oprawcę w obronę. :(
@Norskee: po przeczytaniu wywiadu z rzeczniczką ofiary, wychodzi, że facet odpowiadał za czyn, który w tym hrabstwie maks. kara to rok więzienia. Może to przepis, który stosuje się do przestępców-nierecydywistów, że taka dość śmiesznie mała kara, a może prawo stanowe jest takie łagodne dla przestępców seksualnych - nie wiem. Skoro jednak został skazany to widocznie sąd miał podstawy uważać, że doszło do przestępstwa na tle seksualnym.
@rzep_psiego_ogona: ale to nie znaczy ze doszlo go gwaltu, czlowieku XD Doszlo do obcowania plciowego z osoba w wielu ponizej dozwolonego

ale to wcale nie oznacza ze to byl gwalt. Gdyby to by gwalt to by nie dostal 60 dni bransolety XD
@wioseneczka: ta,i za gwalt na nieletniej dostal 60 dni bransolety.
Badzmy powazni

Zabalowala, puscila sie, wrocila nachlana do domu, matka zobaczyla i ja zaprowadzila na bagiety, w trakcie sprawy wyszlo ze swiadomie sie puscila, ale ze miala 15.5 zamiast 16 to dostal 60 dni bransolety i siedzenia w domu XD

W zadnym innym wypadku by nie dali 60 dni i to jeszcze bransolety, bo to nawet wiezienie nie jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@malarielka: mnie tam zastanawia to, dlaczego nie sprawdzili go wcześniej
Zawsze mi się wydawało, że każdego uczestnika programu tv prześwietlają od stóp do głów, żeby przypalu nie było
No, chyba że tak miało być
Swoją drogą ta baba od królowych życia karierę robi właśnie w TVN