Wpis z mikrobloga

Ej mam taki pomysł, może głupi, może mondry nie wiem, pewnie lewacki i skrajnie totalnie radykalny.

Co by było jakby tak o sprawy aborcji pytać na przykład nie wiem, eeeee kobiety w wieku 15-45 i lekarzy ginekologów czy specjalistów od opieki okołoporodowej, albo też psychologów.

Tak mi wpadło do głowy bo ostatnio w TVN pytali o zdanie Terlikowskiego i jakiegoś księdza, nie żebym podważał ich zdolność do rodzenia, ale no, jednak WYDAJE MI SIĘ że żaden z nich nie będzie nigdy rodził dziecka.

Tak pytam, wiem że to pytanie skrajnie lewackie i przepraszam za to wszystkich centrystów chcących dialogu, nici porozumienia i nowego kompro... konsensusu.

Pic rel jakieś dwa randomy.

#bekazprawakow #protest #strajkkobiet #neuropa #4konserwy #polska
Kozajsza - Ej mam taki pomysł, może głupi, może mondry nie wiem, pewnie lewacki i skr...

źródło: comment_160629525429NTBvDTh8S9S9baxFsDY1.jpg

Pobierz
  • 98
@Kozajsza: Prawo nie ma być wygodne dla tej czy innej grupy społecznej, tylko zapewniać w społeczeństwie ład, stać na straży podstawowych dóbr/wartości i być odzwierciedleniem panującej w nim moralności. Gdy znoszono niewolnictwo w USA, nikt się specjalnie nie przejmował negatywną opinią właścicieli niewolników, których temat również "dotykał bezpośrednio". Młodych mężczyzn też nikt nie pyta o zdanie w temacie obrony kraju w razie wojny, tylko jeb w kamasze, a jak nie to
Ekspertów? PiS już raz zatrudnił ekspertów do analizy koronawirusa, ale że nie mówili tego, co rząd chciał usłyszeć, to wola swój plan opierać na ślepych strzałach. Dlatego też w sprawie aborcji PiS słucha tych, którzy najlepiej się na tym znają, czyli księży ( ͡° ͜ʖ ͡°)