Wpis z mikrobloga

to właśnie pokazuje mentalność p0lek. Zagraniczniak bad boy może ruchać nieletnie poniżej legalnego wieku, a zakolak zawsze będzie pedofilem.


@kosmiczny_dzejson: akurat tutaj p0lka mądrzejsza od wykopka, bo gość za swoje ruchanie poniżej legalnego wieku już dostał karę, a wyrzucanie go z programu jest ukaraniem go drugi raz za to, co raz już odpracował
  • Odpowiedz
to właśnie pokazuje mentalność p0lek. Zagraniczniak bad boy może ruchać nieletnie poniżej legalnego wieku, a zakolak zawsze będzie pedofilem.


@kosmiczny_dzejson: a p0lacy to lepsi? Wystarczy na wykopie wejść na jakiekolwiek znalezisko o uczniu molestowanym przez nauczycielkę i jak nauczycielka raszpla to: "ja prdl będzie miał chłopak traume do końca życia" a jak atrakcyjna to już: "hehe bzikałby, głupi młody się wygadał hehe". Przyganiał kocioł garnkowi, wszyscy p0lacy i p0lki są
  • Odpowiedz
akurat tutaj p0lka mądrzejsza od wykopka, bo gość za swoje ruchanie poniżej legalnego wieku już dostał karę, a wyrzucanie go z programu jest ukaraniem go drugi raz za to, co raz już odpracował


@kosmiczny_dzejson @moja-lewa-stopa: chociaż w sumie to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - sam bym nie chciał stracić roboty, bo nagle wyszło, że 10 lat wcześniej siedziałem w pierdlu, co teoretycznie nikogo nie powinno obchodzić, z
  • Odpowiedz
@kosmiczny_dzejson: a mi się wydaje, ze to pokazuje mentalność przegrywow. Seks czy to zwykły czy oralny z osobami później 18 roku życia nie jest czymś niezwykłym (dla norników, dla was przegrywow to mityczny święty graal). Nie wnikam tutaj w kwestie moralności, bo każda sytuacja jest inna i inaczej należy oceniać seks pary, która jest ze sobą dłuższy czas, a inaczej szybkiego loda w klubie od pijanej dziewczyny. Ale skoro gość
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: wam się nie dogodzi jakby pisały #!$%@? z nim to byłoby piekłomężczyzn a tak to chad jak nie chad to że obcokrajowiec. Rodzina tej ofiary jest tylko konsekwentna bo doprowadzająca do jego upadku przy każdej produkcji.
  • Odpowiedz
W sumie nie rozumiem czemu go karać teraz. Skoro odbył karę nałożoną przez sąd to chyba już wystarczy? Hajto zabił babę na pasach, a w telewizji jest gwiazdą.
  • Odpowiedz