Wpis z mikrobloga

@adam2a: Dziwna sprawa, mogę to czytać bez końca i za każdym razem odczuwam dziwnego rodzaju satysfakcję. W głowie chyba sobie wyobrażam jego ból dupy jaki ma gdy okazało się, że zdecydowanie wygrał jednak Biden.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Chciałbym się dowiedzieć co to za typ postawił w nocy 5 mln $ na Trumpa w momencie, kiedy akurat chwilowo jego notowania były najwyższe, i w sumie zwrot z zakładu wychodził relatywnie mały.

Z drugiej strony pewnie będę do końca życia sobie wypominał, że kurs a Bidena na kilka godzin podskoczył na 3.0, a ja nie postawiłem.
  • Odpowiedz
@adam2a: to byly piekne godziny, kiedy tutejsi trumpowcy w nocy świętowali a rano przeżyli koszmar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jeszcze było jakieś wrzucanie marnych dowodów na sfałszowane wybory czy liczenie na jednego sędziego z ich sądu najwyższego, ale ostatnio już chyba nawet @Student_AWAS zwątpił bo nie wrzuca kolejnych dowodów na tag #usa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Z drugiej strony pewnie będę do końca życia sobie wypominał, że kurs a Bidena na kilka godzin podskoczył na 3.0, a ja nie postawiłem.


@adam2a: I tak przy sposobie opodatkowania wygranych u bukmacherów ilość zakładów, które opłąca się zaryzykowac jest właściwie zerowa. Czasem widzę jakieś wydarzenie po 1,15, które moim zdaniem powinno mieć stawkę 1,01-1,03, ale obstawienie tego i tak nie ma sensu bo podatek zabiera cały zysk.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Bidena prawie całą kampanię miał kursy powyżej 1,6, chociaż w sondażach miał nawet 14pp przewagi. Tutaj działała socjologia i syndrom typu "w 2016 też miał przegrać".

Akurat na kursie 1,6 trochę symbolicznego grosza postawiłem.
  • Odpowiedz
@Ranage: a co się na Twitterze później działo... Wilku to chyba podał wszystkie możliwe fejki a Paladyn rozprawiał na temat drugiej i trzeciej tury xD
  • Odpowiedz