Wpis z mikrobloga

@Monastyr225: Automatyka przemysłowa - wydział elektryczny, czyli głównie silniki, diagnostyka silników, modele matematyczne silników, sterowanie silnikami, napęd elektryczny, energoelektronika, trochę PLC, trochę robotów, trochę sztucznej inteligencji i "nowinek" technicznych, dużo matlaba i simulnika. Po tym wydziale jesteś ukierunkowany bardziej na przemysł i elektrykę - wyższe napięcia, większe prądy, łatwo znaleźć pracę. Możliwe jest też przejście do IT.

Automatyka i robotyka - wydział elektroniki, matma, fizyka, teoria sterowania taka sama jak na
Perspektywy po tym kierunku są całkiem spoko i się zastanawiam właśnie. Z tego co czytam to bardziej by mnie interesowało AP. Jeszcze myślałem nad elektrotechniką albo MiBM.
@czterydwadolary: tak szczerze to nie wiem co bym chciał robić. Na pewno coś związanego z techniką albo fizyką. Pasjonuje mnie fizyka i inne nowinki techniczne nie są mi obce (startuje w olimpiadach fizycznych i owt, w klasie jestem jednym z najlepszych z fizyki). Chciałbym w przyszłości najbardziej robić właśnie coś związane z jakąś dziedziną fizyki i przy tym spoko zarabiać.