Wpis z mikrobloga

Właśnie czytam sobie babskie forum jak baby maja ból dupy o intercyzę hehe. #logikarozowychpaskow:

- facet ma kilkakrotnie większe zarobki od p0lki, które osiągnął dzięki wieloletniej edukacji i pracy
- p0lka wnosi tylko cipę, skończyła zawodówkę i zarabia blisko najniższej pensji

INTERCYZA SKANDAL! JAK TO?! A KTO CI ZAPŁACI ZA OBIADY, DZIECI I DAWANIE DUPY (znaczy hehe obowiązki mąłżeńskie)?! WNOSIMY PO RÓWNO DO ZWIĄZKU PRZECIEŻ!!!
XDDDDDD
#p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #przegryw
kosmiczny_dzejson - Właśnie czytam sobie babskie forum jak baby maja ból dupy o inter...

źródło: comment_1606221237P4VxXjmAbdVUOGTeTcL0fn.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@kosmiczny_dzejson: ja się obawiam, że w najbliższych latach te leniwe pindy (mam na myśli tylko te różowe, które wchodzą do związku po pinionszki) jakoś tak obejdą prawo, że mimo intercyzy będą skubać swoich facetów

żona Dr Dre mimo intercyzy dalej walczy o połowe jego majątku i jak to bywa w progresywnej ameryce, może coś dostać

po prostu szok
  • Odpowiedz
@77023: jak wgl może przyjść do głowy coś takiego jak związek małżeński jeśli jest się poniżej 8/10 w skali atrakcyjności i zarobkowo powiedzmy w klasie średniej i wyższej ? xD

Dr Dre jest jakieś 6/10, miliarder i zachciało mu się małżeństwa to teraz ma

to samo z Philem Collinsem lolzzz

co Ci goście mają w głowach ? kto jest ich doradcą biznesowym, maciek z klanu ?!
  • Odpowiedz
@Mike_Oxmaul: co do takich bogatych, to kij wie, co do przeciętniaka biorąc pod uwage dzisiejszy rynek matrymonialny obstawiam, że kieruje nimi chęć utrzymania przy sobie partnerki.
  • Odpowiedz
@77023: podejrzewam, że Ci bogaci sądzą, że jak mają taki status oraz majątek to są ostateczną gałęzią dla każdej różowej...a później różowa zdradza i wnosi o rozwód xD

co do przeciętniaków: no tak, chęć utrzymania partnerki występuje wtedy, kiedy facet ma niskie poczucia własnej wartości.

Bo jeśli jesteś super mega pewny siebie (nie musisz być do tego chadem) i znasz swoją wartość to nawet przez sekunde nie przejdzie Ci przez myśl
  • Odpowiedz
@Mike_Oxmaul: ślub dla mężczyzny to obecnie tylko problemy, coraz więcej to dostrzega, co widać np w USA i ich statystykach- najniższa ilość zawieranych małżeństw w całej historii kraju.
  • Odpowiedz
@77023: bardzo dobrze

jeśli ślub nie jest zawierany z własnej chęci tylko z powodu "co ludzie powiedzą?" to ja współczuje takim ludziom

a w Polsce niestety dalej funkcjonuje rozmyślanie "co ludzie powiedzą?"...
  • Odpowiedz
@kosmiczny_dzejson: Rozumiem trochę rozżalenie. Często jest tak, że wykształcona kobieta zostaje matką, za namową męża, któremu ufa, zajmuje się domem i dziećmi, taki mają podział, z którego oboje się wzorowo wywiązują, dom mają za wspólne pieniądze jej oszczędności, jego oszczędności, oraz wkładu rodziców jednego i drugiego. Po czym taki mąż zaczyna żonę zdradzać, bo zaczyna kminić, że jest od niego uzależniona i nie odejdzie. Ona jednak odchodzi. I wtedy co, własnego
  • Odpowiedz
@AstraLavistA_Baby: tak - a później za pracę, która skomplikowaniem w większości jest warta najniższą krajową grabią majątek typa z wyższym wykształceniem i dobrym zawodem. Mam koleżankę, która zajmuje się sprawami rozwodowymi i sporo mi opowiadała - więc #!$%@?. Baby przy rozwodach zamieniają się w krwiożercze bestie, które nie cofną się przed niczym żeby ograbić oszczędności życia kolesia.

Już nie mówiąc o takich kuriozach jak ALIMENTY Z POWODU POGORSZENIA WARUNKÓW MATERIALNYCH
Bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AstraLavistA_Baby

Tak, tak, bo na pewno największy żal mają o to wykształcone, dobrze zarabiajcie kobiety, wcale nie takie, które pracują za najniższą krajową xD z resztą jeżeli kupili dom za wspólne oszczędności, to intercyza nie znaczy że mąż dostaje wszystko przy rozwodzie, wtf

Poza tym kobieta po dobrych studiach, która w dzisiejszych czasach przekreśla cała swoją karierę bo małżeństwo i dzieci no to dla mnie niepojęte xD Da się to wszystko pogodzić,
  • Odpowiedz
@kosmiczny_dzejson: No ale to nawet w bibli było opisane, facet dał się skusić na jabłko od loszki bo myślał że zarucha jak jej posłucha. To była przestroga dla facetów przed tym by uważać na kobiety. Nic dziwnego że kobiety wyrobiły sobie taką a nie inną ocenę facetów.
  • Odpowiedz