Wpis z mikrobloga

@WakeupPoland

większe zużycie serotoniny (większy zjad) oraz wyżej podnosi serotoninę przez co jest bardziej neuro i kardiotokyczne.
Ale i tak warto chociaż raz spróbowaćxD

Poza tym ludzie przy przedawkowaniu raportowali straszne doły i paranoje po zejściu, lub podczas schodzenia substancji bo to dość długo działa.
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: tylko 5mapb probowałem i poza tym że super było właśnie to dodatkowo miałem takie specyficzne, przyjemne uczucie w głowie jakby prądu iskrzącego sie subtelnie i ktory dodatkowo wydawał się wpływać na odbiór dźwięku że wszystko brzmiało tak jakby było przepuszczane przez stale ruszającą się przezroczystą reklamówkę foliową. Nie wiem jak to opisać i nie wiem czy inni też tak mają.
Zjazdu brak.
  • Odpowiedz
@WakeupPoland: 5mapb było gorsze od 6.

6 miała to do siebie, ze przy dorzucaniu pojawiała się lpsychodela trochę jak przy średniej dawce 2cb ale tylko na chwile i z jeszcze czystszym umysłemxD

przyjemne uczucie w głowie jakby prądu iskrzącego sie subtelnie


@WakeupPoland: coś w tym stylu. Słuchając muzyki miałem, wrażenie, ze nie przypadkiem włączają się konkretne utwory tak samo jak ich przesłanie nie było przypadkowexD
  • Odpowiedz
coś w tym stylu. Słuchając muzyki miałem, wrażenie, ze nie przypadkiem włączają się konkretne utwory tak samo jak ich przesłanie nie było przypadkowexD


@Jakis_Leszek: wygląda też na to, że można tak ogólnie też mieć, bez dragów ;) a dodatkowo można nauczyć się to kontrolować, ale to wyższa szkoła jazdy wydaje się być i mało komu się to udaje - bo innymi słowy to jest jakby mieć shizofrenie i samemu z
  • Odpowiedz