Wpis z mikrobloga

@chybaDapi Napisał mi, bym zapytał na tagu, czy wyrażacie zgodę żebym brał udział w tegorocznej wykoppace biorąc pod uwagę mój profil i wpisy na nim. Brałem udział w pierwszej i drugiej edycji, dałem fajne prezenty i otrzymałem równie fajne. Bardzo chciałbym brać udział w tegorocznej, a nie mogę bo nie miałem conajmniej 50 wpisów przed startem. Rozumiem, że po samym moim profilu, może być ciężko spersonalizować dla mnie paczkę, ale oprócz profilu daje się przecież też Notatkę o sobie dla Twojego Mikołaja, moja była dwukrotnie na tyle rozbudowana, że otrzymałem w pełni spersonalizowane paczki, więc i w tym roku nie powinno być z tym żadnego problemu. Jeśli jednak nie zgodzicie się bym brał udział to zrozumiem. Jakie jest wasze zdanie ?

#wykopaka
  • 15
@FHA96: Nie jestem organizatorem nie mogę o niczym decydować jedynie wyrazić swoje zdanie i tak, moim zdaniem osoby, które już brały udział i wykazały się, że są godne zaufania, powinny zostać dopuszczone
@borys1992: @FHA96: @chybaDapi: @Kinja: @nosacz_ninja: ja szczerze mówiąc o tym chwilę dzisiaj siedząc na kibelku myślałem czytając te różne wpisy ludzi rozczarowanych tym, że nie mogą brać udziału w tym roku a w poprzednich edycjach brały udział i doszedłem do wniosku, że ja bym ich dopuścił, ale tylko pod pewnymi warunkami.
1) Miały do tego 15.11.2020 napisane minimum 25 sensownych wpisów, czyli zachowałbym zasadę z poprzedniego roku
Gdybym dostała @borys1992 jako parę i zajrzała na jego profil, seria wpisów z linkami do youtuba bardzo by mnie zraziła i rozczarowała. Przejrzałam jego profil i z wpisów, które się tam znajdują + z opisu w zgłoszeniu JA osobiście na pewno zrobiłabym paczkę, a przynajmniej bym się postarała, wykorzystując opcję anonimowych pytań. Nie podoba mi się natomiast manipulacyjny sposób, w jaki OP zadał teraz pytanie, sprostowane przez @chybaDapi i nie podoba mi
@errabunda: a mi się nie podoba założenie, że nie zgadzać się z pewnym podejściem i odezwać, nawiązać dialog i podjąć próbę tego, by brać udział w zabawie, w której z powodzeniem dwukrotnie było się już uczestnikiem, nazywa się zawracaniem dupy, myślę, że nie byłoby nawet potrzeby dopytywać, bo mój opis zawsze był bardzo długi i dużo o mnie mówi, a nazywanie normalnego pytania manipulacyjnym to całkiem zgrabne, ale bardzo nie fajne
Niestety dyskusja nie jest realna, gdy człowiek coś stara się wytłumaczyć, ale z drugiej strony nie ma żadnego zrozumienia tylko nie bo nie. Profil nie mówi wiele, ale wiele, a w zasadzie wszystko mówił opis, nie każdy musi być wylewny i pisać pełno wpisów, mam konto na wykopie dłużej niż wszyscy z was, ale to nie znaczy, że w tym czasie miałem obowiązek tworzyć wpisy. Nie chciałem i nie chcę niczego publikować,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie bo nie

@borys1992: nie, bo Twój potencjalny nadawca straciłby frajdę stalkowania Twojego profilu w poszukiwaniu ciekawych i przydatnych informacji o Tobie, a wielu uczestnikom na tym zależy.