Wpis z mikrobloga

@rorf46: od kiedy bylem pisowcem klamco ? mowisz o ludziach ktorzy mnie nazwali pisowcem bo ktos ma zdanie inne niz oni ohhhh tak dla nich moge byc i pisowcem i tak zdanie jest nic nie warte ¯\_(ツ)_/¯
Przesledz "kariere" swojego donaldzia jak go twittujesz zlodzieja numer 2 albo numer 1 zaraz po kaczynskim zreszta to nie ma znaczenia jeden i drugiej zlodziej i stracil calkowicie zaufanie spoleczne ale zapomnialem ze polaki
@czynastolatek: wy to w tej konfederacji to macie chyba iq ujemne, twierdzenie PiS=PO pokazuje że kochani konfederacji nie chcą, bądz nie próbują zrozumieć prawdy że to co robi PiS to już dawno PO przebiło, albo konfederacji w głebi duszy popierają pis, chociaż mi się wydaje że najważniejsze dla was jest #!$%@? "Lewakom" kimkolwiek by oni byli, przy okazji wycieracie sobie ryja gospodarką, mimo że na jej temat gówno wiecie
@rorf46 zdradził cię, uciekł przekazując władze PiSowi, gdyby mu chociaż trochę zależało na Polsce to by się otaczał lepszymi ludźmi i namaścił kogoś na lidera, chciał mieć miernych, ale wiernych, pozdro hejka
@Saeglopur: bo zarówno jedni jak i drudzy żyją w jakiejś dziwnej zmowie i ani partia kaczora ani Tuska nie rozliczala i nie rozlicza swoich rywali politycznych. O Tusku jak widać to nawet już nie pamiętają a 90 procent ludzi na wykopie którzy śledzą politykę od tygodnia nawet nie wie kto to jest. Zresztą nie tylko na wykopie w całym społeczeństwie tak samo. Jak już pisałem że ludzie mają pamięć kija od