Wpis z mikrobloga

zostawił Polskę na pożarcie PiSu, za co mam do niego największy żal,


@rorf46: też tak kiedyś myslalem ale poprostu dorosłem i teraz patrze na to z innej strony... czy chcialbyś zostac w kraju gdzie moherowe gowno, patusy i koscielny chłam jest do ciebie wrogo nastawiony czy moze wybierzesz polityczny i osobisty rozwoj? czemu masz byc mesjaszem i poswiecac sie dla kraju ktory cie opluwa? #!$%@? z nimi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rorf46: 6 lat temu nie myślałem, że to napiszę, ale marzę o tym, by Jego Ekscelencja Pan Donald Tusk wrócił do polskiej polityki na białym koniu i przywrócił w Polsce praworządność i uznanie na arenie międzynarodowej. Jeszcze gdyby spełnił tylko obietnice z kampanii 2005 i 2007 to byłbym wniebowzięty, ale nawet za ponowną politykę ciepłej wody w kranie będę wdzięczny...
  • Odpowiedz
@rorf46: Mireczku, bardzo chwytliwie ten szmaciarz straszy Rosją. Jak już chcesz wiedzieć jak jest naprawdę, to pozwól, że wyjaśnię. Zaznaczam, że nie jestem narodowcem, ani lewakiem, ani innym oszołomem.

Za rządów PO tajemnicą poliszynela w SKW i ABW była duża aktywność wywiadu niemieckiego wokół PO.
Ówczesnym doradcą Tuska, był wtedy Vateusz Morawiecki.
Rządy PO mocno osłabiły zdolności obronne Polski, aby straszyć opinię publiczną Rosją. - tym straszyli przy wyborach i tak samo straszy się konfederacją. Obecnie Rosja nie istnieje bez naszego rynku dostaw o wartości 70mld PLN. Jedynie czego Rosja się boi to uderzenia atomowego z naszej strony (jak? można się domyślić) pod wpływem USA ze względu na dominację na bliskim wschodzie, gdzie USA strategicznie osłabiają Rosję i
  • Odpowiedz
@rorf46: PiS by nie doszedł do władzy gdyby nie wyjazd Tuska? xD ludzie go znienawidzili jeszcze zanim wyjechał z Polski. Nie podoba mi się to, że ludzie tak szybko zapominają, no cóż to było w aż kilka lat temu
  • Odpowiedz