Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabellki pomóżcie. Jak to robicie, że podczas pracy zdalnej potraficie usiąść i pracować? No mnie już uj trafia bo totalnie mnie wszystko rozprasza. Wkręcam się w projekt, robie cos i po 20 min łapie się, że przeglądam fb/wykop/yt itp... A później totalnie nie chce mi się wracać do tego co robiłem. Macie jakieś sposoby żeby przynajmniej tą godzine/dwie w ciągu przepracować?
#praca #pracbaza #pracazdalna #pytanie #motywacja #psychologia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karling: Ja robiłam tak, że siedziałam w pokoju z laptopem służbowym i po prostu Fb, wykopa, YT itp nie odpalałam. Najlepsze jest to, że wchodziłam w takim stan, że w 4h robiłam wszystko, a kolejne 4h to było tylko monitorowanie maila, ewentualnie jakiś call wcześniej zaplanowany
  • Odpowiedz
@Karling: 14 lat robię zdalnie (programuje), więc:
- Miej listy rzeczy do zrobienia, wrzucasz na nie wszystko co ci wpadnie do głowy nie przerywając pracy. Kategoryzuj na ważne, mniej ważne i mało ważne.
- Wieczorem rób listę rzeczy do zrobienia na następny dzień. Zacznij dzień od czegoś z listy "ważne" i paru "mniej ważne" i na koniec dopchnij "mało ważne". Nie napinaj się, lista jest dla ciebie a nie dla
  • Odpowiedz
Daj sobie motywator. Pomyśl sobie, że jak wszystko szybko zrobisz, to będziesz miał mieć czas dla siebie po tym. Oczywiście, robiąc pracę sprawnie, rób ją też starannie.
  • Odpowiedz